עמוד ראשי / תינוקות וילדים / איך ובמה לעטוף את התינוק?

איך ובמה לעטוף את התינוק?

חיתולי טטרהאיך ובמה לעטוף את התינוק לתחושת חום וביטחון?
התשובה הטבעית, האינטואיטיבית והמתבקשת לשאלה שבכותרת, היא – באהבה. אפפו, עטפו ולטפו אותו מכל הלב, ברגש הורי חם וטבעי. העניקו לו את כל מה שהלב שלכם רוחש ושופע. אבל לא תמיד די בכך…למי מכם שרוצים (מי לא?!) להעניק לתינוק את המעטה והכיסוי החמימים, הנעימים והמפנקים ביותר, מוצעת שמיכה שאותה פיתחו שתי אימהות אוסטרליות אשר חשו בחיסרון בתחום זה ויצרו שמיכה הנושאת את שם שתי בנותיהן – עדן ואנאיס.

האימהות החדשות יכולות לעטוף את התינוק בשמיכה רכה ונושמת, שעשויה לשמש גם כמצע נוח להחתלה, גם כריפוד למיטה ולעגלת הטיולים, גם כשמיכה, גם ככיסוי לנסיעה ועוד.
המגע עם האם יוצר אצל התינוק תחושה שהוא עטוף ומוגן, אבל עיטופו בשמיכת המעטפת הרכה והמלטפת מעצימה את תחושת החום והביטחון שלו. מדובר במוצר איכותי ובטיחותי, שניתן להזמינו ולקבלו במגוון צבעים.

החיתול המפנק
לפני השמיכה – שכבת ההגנה הראשונה של התינוק היא החיתול. לנוחוּת התינוק ולרווחתו חיתולי טטרה משמשים גם כשמיכת מעטפת רכה ומלטפת. מדובר בחיתולים עשויים בד 100% כותנה, בצבעים שונים. הם שימושיים ויפים גם כמתנה – מארז של שלושה חיתולים – ליולדת. ניתן להשיג גם שמיכת חיתול טטרה, אשר בין שאר השימושים שלה: כיסוי דק וקל לתינוק בשעת טיול, הצללה לעגלת הטיול, פרישה על משטחים שונים, כגון דשא, ועוד. היות חיתולי טטרה רב שימושיים הופכים אותם למוצר מבוקש ומועדף על נשים רבות עם לידת התינוק. חיתולים אלה הם מתנה שימושית ונדרשת לכל יולדת, לכן הן מהוות בחירה מצוינת למי שמתלבטים מה להעניק לאישה שזה עתה ילדה.

החשיבות הגדולה של הפרטים הקטנים
ילדים בכלל ותינוקות בפרט רגישים לחומרים מחוספסים. חיתולי טטרה חלקים ורכים, נעימים ומפנקים ובעיקר – בטיחותיים לשימוש. הם מיוצרים על פי תקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים, מה שהופך אותם למוצרים שאין כל חשש בשימוש בהם. על מנת להפיק מהם את המיטב וליהנות מהם בכל מקום ובכל עת מומלץ להצטייד בכמות מספיקה שתאפשר את חיתול התינוק ועיטופו, הנחתו על משטח רך, הצללת העגלה שבה הוא מטייל והכול באמצעות מעטה רך ונעים. השקעה כספית לא גדולה מבטיחה תועלת רבה. חיתולי טטרה הם מוצר בסיסי חיוני ונדרש כבר מהשעות הראשונות להולדת התינוק. בהיותם החומר הראשון שעמו בא התינוק במגע בחודשי חייו הראשונים הוא ודאי חש מוגן וחמים, רך ומפונק, נעים ומלוטף. תכונותיו הייחודיות של החומר שממנו עשויים החיתולים ועיטופו בהם על חום הלב והאהבה של אמו מאפשרים לו ליהנות מכל הטוב שהעולם מזמן לו עם בואו אליו.

אימהות מוזמנות להתוודע אל המוצר וליהנות ממנו כמוצר שנותן מענה מיטבי ומלא לצורך קיומי של התינוק. ניתן לשאול אימהות המשתמשות מזה זמן במוצרי העיטוף האיכותיים של עדן ואנאיס ולהיווכח כי לכל מלת שבח על אודותיהם יש כיסוי טוב ויפה.

על הכותב מורן אייזנשטיין

Related Posts

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה