עמוד ראשי / אמהות / איך ליצור חיי חברה, כשאת אשת איש ואמא?

איך ליצור חיי חברה, כשאת אשת איש ואמא?

שיחה בין חברות

אני נשואה לגבר מקסים, אמא לשני בנים מהממים, מה שמפריע לי זה שאין לי חיי חברה, לבעלי יש את החברים שלו, נשואים כולם, מדי פעם היינו נפגשים איתם אבל מאז שנולדו לכולם ילדים אז הקשרים התרופפו ונותרו בעיקר בין הגברים…

לי אין כמעט חברות, יכולה לספור אותן על חצי כף יד, וגם אלה שיש לא כ"כ קרובות כמו שהייתי רוצה…אני מוצאת את עצמי מקנאה באחים ובאחיות שלי על חיי החברה שלהם, ובכלל במכרות שלי שמבלות עם חברות או עם המשפחות שלהן ביחד.. זה מעסיק אותי כל היום וגורם לי לחוש בודדה ועצובה.

ואפילו לאט לאט מפסיקה לבלות עם בעלי…אני כל כולי למען הילדים הבעל והבית ואני מרגישה שאני מבטלת את עצמי, זו אחת הסיבות שאני לבד כי מאז ומתמיד הילדים והבעל במקום הראשון ואם הייתה אפשרות לבלות עם חברות או לעשות הכנות לשבת אז כמובן שהייתי נשארת בבית, ובאהבה.

אבל עכשיו, לפעמים אני מוצאת את עצמי מחכה שהילדים יגדלו בכדי להתחיל לעשות גם קצת בשבילי, ולהתחיל ליהנות מהחיים. אציין שעברתי שנה קשה שגרמה לי להבין שאני חייבת שינוי אבל לא יודעת איך מתחילים ובינתיים אני רק שוקעת לתוך זה…אשמח לשמוע עצות מהבנות…ובבקשה תהיו עדינות כי אני במצב קצת רגיש…תודה!

בואי לקרוא מה כתבו לה חברות העמוד

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה