עמוד ראשי / אמהות / מטפלים / חן אלקסלסי – אימון אישי

חן אלקסלסי – אימון אישי

חן אלקסלסי"שחררו ואפשרו…ובעיקר תעשו!"

בסרטון זה חן אלקסלסי ומורן אייזנשטיין משוחחות על אימון אישי – אימון אישי איך מתחילים? מה זה אימון אישי? מה עושים בפגישה ראשונה? איך חיים מתוך הרמוניה? איך משנים דפוסי חשיבה שלא משרתים אותנו? במפגשי אימון אישי נרכוש כלים ותובנות באמצעותם נוכל לטפל בעצמנו ולצאת מהאוטומט אשר אנחנו פועלים דרכו.

הכלי הראשון אשר המאומן ירכוש הוא כלי הפתיחות – כלומר לבוא פתוח, לקבל מתוך מקום של כן. כאשר אדם מחליט לבוא למפגשי אימון אישי הוא צריך לבוא ממקום שלם, ממקום שהאדם מוכן ל"התלכלך", להציף את הדברים החוצה על מנת להיות מודע למה שיש ולשנות את מה שיבחר מתוך בחירה מודעת.

ובנימה אישית רציתי לשתף אתכם בחלק מהמסע שלי:
"באופן רשמי בתקופה הזו אני תוקעת יתד במקום שבו החלומות שלי מתממשים, ויחד עם זה צף בי זיכרון…כבת זקונים מפונקת לילדה של אמא ואבא שפותחת בכל בוקר (ברכבת בדרך לשירות הצבאי בקריה) את הכריך עם הביצה הקשה שאבי היה מכין לי…כשסיימתי את השירות הצבאי התחלתי ללמוד ותכננתי לעבור לעיר הגדולה. בתקופה זו בחיי הייתי מתהלכת כטווס כיוון שבתוך תוכי ידעתי שיש לי את אבא שלי וכל שנותר לי הוא לצעוד בדרך חלקה, כאשר אבי מגונן עלי ומקנה לי ביטחון. ביום הולדתי ה-21 אבי קיבל דום לב וברגע אחד פשוט הלך לו.

אני חצי ילדה חצי אישה מרגישה טווס רק בלי נוצות. בנקודה זו בחיי בחרתי בעשייה, מבלי לעצור לרגע, ושנתיים לאחר מותו צעדתי לעבר החופה על בימת 10 מטר מוארת, כיסאות מחופים בד וקלאסיק לימוזין שהובילה אותנו להצגה. בתוך תוכי פנימה ליווה אותי קול שאמר לי כל מיני דברים, אך אני בחרתי להשתיק אותו. דבר אחד זכור שהרגשתי אהבה דאז, ולאחר כשנתיים נוספות ילדתי את מתנת חיי אליה שדרך עיניה ראיתי את משמעות החיים! הקול הזה שליווה אותי הגיח אינספור פעמים – אך משהו בי היה כבוי. הרגשתי שאני חיה בכלוב של זהב שאינני רוצה בו, ומנקודה זו התחלתי להקשיב לעצמי, ואזרתי אומץ להתגרש על אף הקשיים שבדרך.

עמדתי בפני אינספור כיתות יורים וחמקתי בעדינות מכל חץ וחץ. הלכתי יד ביד עם מה שהרגשתי שטוב לי. לאורך הדרך הזו שמעתי מאנשים כמו מנטרה את המשפט "אם חד הורית זה לא קל", ולמרות זאת הייתי שלמה עם הבחירה שעשיתי. נגעתי בתחום הנדל״ן, מכרתי בתים- אך עדיין לא הרגשתי מלאה מבפנים. אך דבר מוביל לדבר ודרך הנדל״ן נחשפתי לעולם הקואצ'ינג. נכחתי בהרצאה שעשתה לי פרפרים בבטן ומשם החלטתי לעבור הכשרה אצל אלון גל. קליפה קליפה התקלפה ממני, וככל שנשרו ממני הקליפות התפנה מרחב בו הנוצות שלי החלו לצמוח מחדש! עברתי תהליך מעצים, תהליך אותו אני זוכה להעביר לאחרים. תהליך אשר מאפשר לנער את האבק ולהרים את הראש. בנוסף לאימון האישי גיליתי בתוכי עוד חלום שישב שם ורק חיכה שאדבר איתו, והוא לבטא את עצמי דרך הבד, שזה עיצוב הבגדים.

בנקודה זו בחרתי לעצור ולהודות שזכיתי במשך 21 שנים לאבא שאין כמותו, שחסר לי להצטנף לתוך החיבוק שלו ולשמוע אותו אומר לי: "זאת הילדה שלי!" אני מחבקת את הכל ובעיקר מוקירה. כשאבא של הבת שלי בא אני מכינה לו את הקפה הכי טעים שיש עם המון חמלה ותודה מערבבת כל סיבוב מכל הלב ושמה לו גם עוגיה בצד. הוא חלק מהמתנה המהממת שלי. זה פשוט להיות איפה שטוב."

חן אלקסלסי בת 29 אמא לאליה בת ארבע. מאמנת אישית ומטפלת בדימיון מודרך. גרה ברשפון ושם מקבלת את המאומנים/מטופלים. חן אוהבת את החיים ולהיות בנתינה כך שתוכלו לראות את מבטה שלה דרך העיניים שלכם ולעבור מסע מעצים ומלמד. מסע שיגרום לכם להבין שבחיים אין ניסים החיים עצמם הם נס!

טלפון: 052-3901008
כתובת: רח' הפרחים 13, רשפון (מול קפה גופרמן)

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה