עמוד ראשי / אמהות / אם יש דבר שאתגעגע אליו, כמובן אחרי שינה טובה, זו מקלחת!

אם יש דבר שאתגעגע אליו, כמובן אחרי שינה טובה, זו מקלחת!

מקלחת של כבוד מאת: קרן שמש / זהירות אמא טריה

אם יש דבר שאתגעגע אליו, כמובן אחרי שינה טובה, זו מקלחת! כבר השלמתי עם העובדה שאמבטיית שמנים עם קצף, מוסיקה טובה, יין ומסג' מפנק, כבר לא יהיו מנת חלקי בעולם הזה. כל שאני רוצה זה 'מקלחת כבוד', שנכנסים אליה ויוצאים נקיים! לא עם שאריות סבון או עם שבילים של שערות תועות שהתפספסו בגילוח. שלא לדבר על חפיפת השיער, אליה אני מתפנה רק בימים של ירח מלא.זהירות אמא טריה

הרגע המיוחל הגיע. העולל נרדם ואני, למודת הקרבות, יודעת שעומדות לרשותי רק כמה דקות של חסד. כדי לא לבזבז זמן יקר אני מכינה מראש את המגבת ואת מדי העבודה שלי – כותונת הבית! (אני בטוחה שאם הכותונת יכלה לדבר, היא היתה עותרת לבג"ץ ומוציאה לי צו הרחקה).

מיותר לציין שמאז שהעולל נולד נגזר עליי להתקלח עם דלת פתוחה, אוזן כרויה ואצבעות משוכלות (סגולה גדולה להצלחת המבצע). לאט ובזהירות אני נכנסת למקלחת, עומדת מתחת לזרם המים החמים ומרגישה איך כל תא בגופי מודה על גודל התענוג. לא להאמין איך מקלחת חמה, פעולה בסיסית והכרחית לכל אדם, הפכה לנקודת האור היחידה בימים קשים אלו (הייתי אומרת שהיא אפילו עולה על הסקס, אם בכלל אני זוכרת מה זה). אני ממש מתרגשת, אין ספק שהפעם אצליח ללכת עד הסוף!

וכבר אני מתחילה לפרוע את שערי, להפקיר אותו למים ולשמפו, כמו בימים ההם, וכצפוי, עוד לפני שהספקתי לחטוא במחשבה על תלתלי המדוכאים, קול צווחה בקע מחדר השינה של ה'רודן הקטן'. עדיין עטופה ברגשות אופטימיים ובמים חמימים, אני פונה אליו מהמקלחת בקול אימהי רך ומלטף, "עוד רגע מתוקי, כבר באה" – והוא בשלו, ממשיך לצרוח. "מתוק שלי, אמא רק צריכה לשטוף את הסבון", והוא גומל לי בהעלאת הדציבלים."טוב, הבנתי, אני אצא עם הסבון זה בסדר, אני כבר רגילה להתגרד כל היום". לפחות הפעם זה יהיה מהסבון ולא מאיזו פליטה חומצתית של דייסת קווקר.
זהירות אמא טריה

 

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה