עמוד ראשי / תינוקות וילדים / בוטיק בייבי-בול – פריטים ייחודיים לתינוקות

בוטיק בייבי-בול – פריטים ייחודיים לתינוקות

שמלה חורפית לילדהבייבי-בול – פריטים ייחודיים לתינוקות,פעוטות וילדים

שמי שמרית יעיש-ויתקין, בת 30, נשואה לדניאל ואמא לשקד בן השנה ו-9 חוד'. התעניינותי בבגדי תינוקות וילדים נולדה, באופן בלתי מקורי בעליל, עם לידתו של בני. התעורר בי הצורך בבגדים ייחודיים, איכותיים בשילוב נוחות מקסימלית ומחיר סביר. ההיצע היה נמוך, ומצאתי את עצמי מתרוצצת ומבזבזת זמן יקר ואנרגיה רבה על מנת למצוא את הפריטים שיענו על דרישותיי. בעקבות כך החלטתי לעשות מעשה – להתחיל בייבוא קטן מחו"ל. כך נולד המותג בייבי-בול – חברת בוטיק קטנה המייבאת פריטים ייחודיים עבור תינוקות, פעוטות וילדים במחירים נוחים ואטרקטיביים.

תחילה, הבשורה הועברה רק לקרובים לי, משפחה, חברים וכדומה. לאט לאט היא התפרסה לשכנים, הורים בגן, בשכונה ועוד. הדרישה הלכה וגדלה ועמה היקף הייבוא. בעקבות גדילתו של העסק, הצטרפה אליו גם משפחתי הגרעינית, וכיום לכל אחד ישנו תפקיד מוגדר ואחריות בתחומו. דבר אחד נותר כשהיה – אני, באופן אישי, בוחרת בקפידה את הפריטים המיובאים על פי סטנדרטים גבוהים, וכל בגד שמגיע נלקח דבר ראשון לארונו הפרטי של בני : )

תוכלו להתרשם ולהזמין את המוצרים של בייבי-בול און-ליין, הפריט נארז בקפידה ונשלח היישר אליכם. כבוטיק עם פריטים ייחודיים – המקבץ מכל פריט הינו קטן יחסית, תשומת לב רבה ניתנה לאיכותו, נוחיותו והתאמתו למזג האוויר הישראלי. בבייבי-בול תחלופתם של הפריטים הינה תמידית ומותאמת לאופנות המשתנות ולעונות השנה. מבצעים מיוחדים במחירים הנעים בין 49 ש"ח – 100 – כנסו לראות !

לחנות של בייבי-בול מוצרים ומבצעים: http://market.marmelada.co.il/shimrit82
הטלפון של בייבי-בול: 052-8697585
לדף הפייסבוק: בייבי-בול 

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה