עמוד ראשי / אמהות / במי אתם בוחרים?

במי אתם בוחרים?

182כשאנחנו עושים משהו מתוך תשוקה ההצלחה לא תמהר להגיע, גם אם זה ייקח זמן, גם אם התהליך יתעכב, בסוף זה יקרה ויקרה בגדול. לפעמים אנחנו זונחים את הדברים שאנחנו רוצים לעסוק בהם, לדוג' הקריירה שלנו. זונחים מכול מיני סיבות שאין להן שום קשר ליכולות שלנו. ייתכן שיש בנו אמונה, תחושה שלא נצליח, שלא נהיה מספיק טובים, שלא נרוויח כסף וכו'…כל אלו הינן אמונות שאנחנו מכניסים לעצמינו לראש והן ממש לא משרתות אותנו.הגיע הזמן לדבוק ביעדים, בהצבת מטרות, לשים את החששות בצד, להתחיל להעז ולפרוץ את הגבולות בגדול – כי רק ככה אפשר להתקדם!

לכול אחד מאיתנו יש בראש שדונים, השדונים האלו הם כמו היצר הרע. כול מחשבה שלילית שעולה לנו בראש ומונעת מאיתנו ללכת עם הבחירות שלנו, זה שדון.
יש את שדון האין לי זמן, אין לי כוח, אין לי כסף, אין לי כישרון וכו'… כול אחד מאיתנו מכיר טוב טוב את השדונים האלו ולכול אחד יש שדון אחר.
צריך לסלק את השדון הזה מהראש ישר כשהוא מגיע ולהביא במקומו פיה. פיה טובה שתכניס לראש רק מחשבות ודברים טובים שיפרו אותנו, ויתנו לנו את המקום להשתפר וללכת קדימה עם הבחירות שלנו – לעשות את מה שאנחנו באמת רוצים מתוך תשוקה אמיתית לדבר.

אז מה התשוקה שלכם? מה הזנחתם? אלו חלומות נעלתם במגרה רק בגלל ששדון קטן אמר לכם שאתם לא יכולים?!
גרשו את השדון מהראש הביאו את פיית המחשבות הטובות, פיתחו את מגירת חלומותיכם, היא מחכה לכם, היא רוצה להיפתח, היא זועקת…
אז במה אתם בוחרים היום??
בשדון המחשבות הרעות או בפיית המחשבות הטובות?
נראה לי שהתשובה ברורה…

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה