עמוד ראשי / לשעות הפנאי / מורן ממליצה על במשקל – השוק שלי בעיר

מורן ממליצה על במשקל – השוק שלי בעיר

במשקל - השוק שלי בעירבמשקל הינה רשת חנויות המציעה חוויית שוק מודרני ועסוקה ביצירת צרכנות חדשנית ונבונה בחנויות קטנות המכילות כ-12 מחלקות חיוניות ובהן כ-700 מוצרי מזון הנמכרים במשקל.

בחנות תוכלו למצוא את המחלקות הבאות:
תבלינים, קטניות, אגוזים ופירות יבשים, גרנולה ודגני בוקר, קפה, חליטות תה, לחם, חמוצים, גבינות, רטבים וממרחים, מתוקים, חומרי גלם לאפייה, כלים וגאג׳טים למטבח.

הרעיון נולד בעיצומה של המחאה החברתית מתוך חשיבה על איך לסייע לצרכן הישראלי לרכוש כמויות התואמות במדוייק את צרכיו ובו בזמן לחסוך לו עד כ-30% בהוצאה הכספית על רכישת מוצרי מזון. (חיסכון הנמדד באלפי שקלים בשנה) ובכך לפתח את מושג הנתינה בעולם העסקי.

בחירת כל 700 המוצרים נעשתה ע״י שני מנגנונים עיקריים:
1. בחירה קפדנית של הספקים הנכונים כמקור ראשון, היכולים להציע מוצר איכותי ובמחיר המאפשר לרשת להיות אטרקטיבית ותחרותית מול חנויות הקונספט בכלל ורשתות המזון בפרט, ובנוסף יכולים להציע מערכת הדרכה ומסירת אינפורמציה על המוצרים כדי שהרשת תוכל להעניק את הידע ללקוחותיה.
2. הקשבה תמידית לצורכי הלקוחות ודינמיות המבטיחה עתיד בו כל מוצר הקיים בחנות הינו מוצר מבוקש.

שירות הלקוחות מושתת על בניית מערכות יחסים עם הלקוחות. שירות אדיב, ידע מקצועי גבוה והענקת חוויה אישית לכל לקוח הנכנס לחנות ע״י התייחסות לכל החושים: שמיעה, ראיה, ריח, טעם ומישוש הקדמה בתפעול הבינים (כלי מזיגה) בשירות עצמי.

״במשקל״ שואפת להיות רשת ירוקה ועסוקה בלהשתפר ולהתייעל בתחום זה באופן תמידי.

מוצרי הרשת נמכרים בכלי מזיגה (בינים) המבטיחים שמירה סטרילית של המוצר מפני ידיים נוגעות, עשן, אבק, חרקים או כל דבר העלול לפגום בטיב המוצרים. שיתופי פעולה עם אנשי מקצוע ומביני דבר בעולם הקולינרי והמזון יעשו באופן יציב כדי לחדש ולשפר את חווית הלקוחות בעת רכישה בחנויות הרשת.

אתר האינטרנט של ״במשקל״ נבנה כחנות אינטרנטית נעימה המציגה את כל מוצרי החנות, מתופעלת בפשטות ומאפשרת שירות הזמנות עד לבית הלקוח בכל מקום בארץ.

החזון של רשת ״במשקל״:
-30 חנויות בפרישה ארצית, בלב הערים.
-חוויית קניה חדשה ומרגשת חושים.
-קבוצה משפחתית של זכיינים, מנהלי סניפים ועובדים איכותיים ופרודוקטיביים.
-שינוי תפיסתי מדיני לצרכנות נבונה ואחראית יותר ע״י רכישת מוצרים במשקל.
-הרשת תכיל מוצרי מזון איכותיים, נקיים ותקיים מנגנוני תמחור שמטרתם- נוחות לכל כיס.
-שיתופי פעולה עם כל אדם או אירגון היכולים להעצים את אופיה של רשת ״במשקל״.

״במשקל״ זה לא גימיק,
זו צרכנות נבונה.

כתובת: ביאליק 36, רמת גן
טלפון: 035444969
אתר האינטרנט: co.il.במשקל.www
דף הפייסבוק: במשקל

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה