עמוד ראשי / אופנה וטיפוח / ג'רנטיק משיקה: ג'ל פילינג לפנים ולגוף

ג'רנטיק משיקה: ג'ל פילינג לפנים ולגוף

פילינג גרנטיק 543 שקלים צילום גון סל ger peel (2) הקרם פילינג מסיר תאים מתים, מאזן ומוציא את כל הפסולת התת-עורית ע"י פעולת מחיקה הנקראת גומאז'. תפקידה של פעולה זו להסיר את התאים המתים של העור ובכך להאיץ ולגרום להתחדשות תאים חדשים.

פעולה זו מסייעת לעור לנשום, לקבל מראה בריא, זוהר, רך ובהיר יותר. בנוסף "הנקודות השחורות" ירוסנו עם הזמן וייעלמו.

בנוסף להסרת התאים המתים, פעולת הפילינג גם מסייעת ומאפשרת ספיגה טובה של מוצרי טיפוח נוספים להזנת העור. הפילינג מכיל גם תמציות צמחים כמו מלפפון, ארניקה, לבנה וכיוב' שתפקידם לרכך ולהרגיע את העור.

המלצות לשימוש: מומלץ לשים דגש על האזורים המפרישים שומן אזור האף, הסנטר והמצח.
מחיר: 543 שקלים, 125 מ"ל
ג'רנטיק – להשיג וייצמן 32 תל אביב, אצל הקוסמטיקאיות המובילות ברחבי הארץ.
אתר: www.gernetic-israel.co.il

ג'רנטיק נמצאת בחיפוש מתמיד אחר החומרים הטובים, החדשניים והפעילים ביותר בתחום הבריאות והיופי, במטרה להעניק לכל אישה את הטיפול המתאים ביותר עבורה, אשר יאפשר לה להרגיש טוב עם עצמה ולחוש סימביוזה מושלמת בין הגוף והנפש. מוצריה הייחודיים של החברה מבוססים על תמציות ביוטכנולוגיות ייחודיות ומציעים את השיטה היחידה בעולם לטיפול שונה ואמיתי בכל בעיות עור הפנים והגוף: קמטים, צלוליט, השמנת יתר, עור החזה, עור ישבן מדולדל, צלקות וכתמים, נקודות שחורות, שקיות ועיגולים שחורים תחת העיניים ועוד. כשהטיפול בסימפטומים החיצוניים אינו מספיק, נדרש טיפול יסודי בגורמים להתבלות העור ובעיותיו. ג'רנטיק נותנת את המענה ומציעה מגוון רחב של טיפולי יופי לפנים, לידיים ולגוף, תוך התאמת המוצרים לצרכים השונים של הלקוחות.טיפולי היופי של החברה מורכבים מתמציות צמחים, ויטמינים, אוליגו-אלמנטים, חומצות אמינו, פרוטאינים ושמנים אצילים- 100% טבעיים, המבטיחים לך תוצאות מרביות ללא סיכון באלרגיות.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה