עמוד ראשי / אמהות / על דיקור סיני לפני ההריון ולאחר לידה

על דיקור סיני לפני ההריון ולאחר לידה

גילי קריצ'מן ומורן אייזנשטייןלפני ואחרי לידה- מה קורה לנו שם? ואיך דיקור סיני יכול לסייע

"כל כך הרבה זמן אנחנו מנסים להיכנס להריון ולא מצליחים. בדקנו, הכל בסדר ובכל זאת, אני לא יודעת מה הבעיה ומה קורה לי, למה אני לא בהריון?"
או- "אני רוצה להיכנס להריון ומרגישה לא חזקה במיוחד, עייפה מרבית שעות היממה, למרות שאני עובדת במשרה מלאה מאוד מוצלחת ואני אוהבת את העבודה, אין לי כוחות לסיים את היום וגם במהלכו, הכוחות שלי די ירודים, איך אצליח להחזיק הריון? אין לי אפילו כוח להחזיק את עצמי…?"

לרפואה הסינית יש הרבה מאוד מה להציע לפני הכניסה להריון ואחרי הלידה על מנת להביא את הגוף לריפוי, לאיזון, לחיזוק על מנת שהריון לא יהווה כל מעמסה עליו, לאורך כל תשעת החודשים, כמו גם לאחר הלידה בתקופה התובענית של הנקה, חוסר שינה ומיעוט אנרגיה תוכלי להיות עסוקה בחייך באופן רגיל, חזקה ואיתנה, אנרגטית ופעילה לחייך ולחיי האדם המדהים שנולד, גדל ומתפתח בזכותך, שזה עתה נולד לך.

ע"פ הרפואה הסינית על מנת שיתהווה הריון על האישה להיות בעלת "מאגרי דם" רבים ומאוזנים ו"רמת אנרגיה- Qi" מספקת וזורמת כהלכה.
מערכת העיכול שלנו אשר אליה בין השאר משתייכים הטחול והקיבה יוצרת את היציבות- האדמה- הקרקע הפורייה, המזינה שמספקת אנרגיה ודם לצורך צמיחת הצמח- הזרע- הפרח שאנו רוצים לגדל ברחם ומחוצה לו בעתיד. המערכת הזו מוזנת מהמזון שאנו אוכלים וכן מדם המיוצר באיבר הפנימי- "טחול". ההנקה לוקחת מהגוף משאבים רבים של הזנה- הזנת דם לאיברים. מנת חלב אחת נחשבת לארבע מנות דם אצל האם כך שעלי כרופאה סינית למלא את החוסרים הללו בעזרת חיזוק האיברים הפנימיים שנחלשים וזקוקים לתמיכה. כמובן שהגוף יודע לעשות זאת לבד, אבל במידה והאם החלה את ההיריון עם חוסרים מלכתחילה במקום להרגיש תופעות של עייפות, כאבים וחוליים אחרים , תמיכה של דיקור בהחלט יכולה לאושש אותה ולגרום לה להיות אנרגטית חזקה ובריאה במהרה.

הכליות הינן איבר מאוד מהותי בזמן זה של חיינו (ובכלל..) ובזכותן מתהווה יכולת ההתעברות , יכולת ההחזקה של ההיריון והיכולת ללדת. לאחר הלידה יש התכלות של אנרגיה ודם בגוף האם שמקור הנביעה שלהם הוא מהכליות, על כן לאחר הלידה מאוד רצוי לחזק את הגוף באמצעות דיקור סיני וצמחי מרפא סיניים על מנת שלא יופיעו תופעות כמו עייפות, חיוורון, כאבי גב ומפרקים למינהן, תחושת קור, חוסר חשק מיני, דיכאון ועוד.

לצורך החזקת הריון תקין, העובר לוקח מהגוף את כל המשאבים הנצרכים עבורו, הוא לא יחסיר מעצמו דבר, הגוף נרתם עבורו ושואב מגוף האם את כל שנדרש לצורך גדילה והתפתחות. במידה ומלכתחילה ישנם חוסרים האם תרגיש זאת לפני הריון בצורת עייפות וכאבים שונים בגוף, ובהריון בצורת התשה ורמות עייפות לא מוסברות שלא לדבר על בעיות פתולוגיות כמו, לחץ דם גבוה, רעלת, סכרת, כאבים בגב ובאגן, ולאחר הלידה באופן של חוסר בחלב אם (המשויך לדם ע"פ הרפואה הסינית). אנמיה, נשירת שיער, חוסר כוח ועייפות.

ליאת( שם בדוי) בת 28 הגיעה אלי לקליניקה לאחר לידת תינוקת. חסרת אנרגיה, מדוכדכת, חסרת בטחון, עם התקפי חרדה. לאחר 4 טיפולים בעזרת דיקור סיני ופורמולת צמחי מרפא הרגישה שמצליחה לחזור לעצמה ולהיות היא, עם שמחת החיים ההתלהבות, הביטחון העצמי , התיאבון, השינה הטובה שנשכחה לגמרי – חזרה לעצמה למרות היקיצות עם התינוקת. לפי דבריה הגוף והנפש שלה חזרו לאיזון וזאת מבחינתי רק בעזרת חיזוק האיברים בגוף בעזרת דיקור סיני, חיזוק דם מה שנקרא ברפואה סינית ובטח ובטח אחרי לידה.

ההיריון, הלידה, הזמן עם התינוק לאחר הלידה אלו מהרגעים היפים של חיינו ואין סיבה שאישה לא תחוש כך ותרגיש אי נוחות כזו או אחרת. יש באפשרותך לחוש חזקה, בריאה, אנרגטית, מלאת שמחת חיים וטוב עם עצמך.

באם אינך חשה כך אני מזמינה אותך ליצור עימי קשר, יש ביכולתי לעזור לך, רבות הנשים שחוו טיפול שכזה אצלי ועלו על דרך המלך! אני מזמינה אותך אלי!

גילי קריצ'מן Dip. Ac 052-2348986
בעלת הקליניקה: " נקודת- ריפוי" רפואה סינית+
במושב גבעת חן ליד רעננה.
כתובת האתר: www.nekudat-ripui.co.il
דף פייסבוק: Gili Krichman

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

גלול למעלה