עמוד ראשי / אמהות / דלקת? זיהום ברחם לאחר לידה

דלקת? זיהום ברחם לאחר לידה

little bruised blonde babyהיי מורן, שמי ל' אני בת 24 נשואה עם שני בנים מהממים.
החלטתי הבוקר לרשום לך בעקבות הפוסטים שאת מעלה והקושי הגדול אולי זה יעזור. אז כמו שאמרתי אני בת 24 נשואה עם שני ילדים מהממים לירוי ושון ( כן אני יודעת הספק לא קטן) לירוי בן שנתיים וחצי ושון בן חודשיים וקצת, כרגע ישן לי על הבטן. ההריון שלי עם שון היה מדהים לא רציתי שהוא ייצא היה לי פשוט כיף! ובאמת הגעתי לביקורת בבית החולים בשבוע 41+5 אישפזו אותי מיד כי הייתה האטה בדופק העובר. הרופא נכנס והדבר שהכי פחדתי לשמוע קרה. הרופא הכריז על זירוז . בכיתי בכמויות חשבתי שחרב עליי עולמי שמעתי כל כך הרבה דברים וקראתי כל כך הרבה באינטרנט ( שזה רק הזיק) . בכל אופן נכנסתי לחדר לידה 45 דק' לאחר הזירוז וילדתי לידה טבעית ללא אפידורל. שון יצא בשלום וחזרנו הביתה. הכל היה מדהים האווירה החדר החדש שלו, הוא יצא יפיפה, אבל אני? אני לא הייתי בסדר, כל כך כאב לי ללכת, לשבת, להשתעל, לדבר, לישון, לעשות פיפי, הכל פשוט כאב.

המשכתי לסבול כי אמרו לי שזה טבעי. יומיים לאחר הברית בעלי מצא אותי מעולפת באמבטיה כשאני עם חום 42 מעלות. בבית החולים מיד אישפזו אותי ועברתי לילות ארוכים מאוד וקשים מאוד של הזיות ורעידות, ובדיקות בדיקות בדיקות שאחרי לידה כל מה שאת מבקשת שיעזבו את הגוף שלך בשקט!!!

אחרי שבוע של חום שלא יורד גילו שיש לי זיהום ברחם ודלקת חריפה. מצאו את האנטיביוטיקה המתאימה ושיחררו אותי הביתה. לבית הגעתי בדיוק במבצע עמוד ענן, אני דרומית וגרה על שפת הים. במקום לשבת במרפסת ולראות את הים ישבתי שבועיים בממד! אז כך עבר לי חודש וחצי …ועכשיו הוא יפה מתמיד ישן לי על הבטן והכל מאחוריי הכל מדהים ונפלא. הנה תראי הכל עובר בחיים, הכל חוץ מהילד שאנחנו מקבלות בסוף התהליך!!

מאחלת לך שתהיי חזקה ותעברי זאת בגבורה, תמנפי את ההריון למקומות הכי גבוהים שיש. אני לגמרי מרגישה גיבורה נרשמתי ללימודים אקדמאים וחודש הבא חוזרת לעבודה שלי בקול תרועה ונחושה מתמיד!! אנחנו אמהות וזה הדבר היחיד שעושה אותנו חזקות משאר האנשים בעולם גדולים ככל שיהיו! בהצלחה ולידה קלה מאחלת לך להיכנס בידיים מלאות ובריאות.

תגובה אחת

  1. סיפור מדהים. מזעזע מה שעברת..
    אני גאה בך שנירשמת ללימודים למרות שיש לך שני ילדים שאחד מהם הוא תינוק. זה מובן מאיליו..

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה