עמוד ראשי / תינוקות וילדים / הבשורה הבאה בתחום משככי הכאבים: אבקמולי לילדים גדולים – בטעם תות-וניל

הבשורה הבאה בתחום משככי הכאבים: אבקמולי לילדים גדולים – בטעם תות-וניל

אבקמולי לילדים גדולים , מיועד להורדת חום ושיכוך כאבים ומהווה פתרון טעים ונוח למתקשים בבליעת כדורים/סירופ.

חברת טבע ישראל המובילה את שוק התרופות ללא מרשם ויצרנית אקמול ואקמולי מציגה פיתוח פורץ דרך בשוק התרופות – אבקת אקמולי בשם אבקמולי לילדים גדולים.

כל הורה נתקל בקושי לתת לילדיו סירופ להורדת החום- הילד בוכה, יורק את התרופה ואף וסוגר את פיו בחוזקה ומהנהן בראש לשלילה , טבע ישראל משיקה את אבקמולי המיועד לילדים אשר מתקשים בבליעת כדור /סירופ או שסובלים מטעם התרופה. אבקמולי מספק פתרון טעים ונח, אשר מסייע בהיענות הילדים ללקיחת התרופה (סשט אחד קטן של אבקה שווה ערך למזרק שלם של סירופ…)

בדומה לסדרה הקיימת של אקמולי, התכשיר החדש מיועד לשיכוך כאבים והורדת חום עם החומר הפעיל פראצטמול, הנחשב יעיל ובטוח לשימוש, והינו היחיד המאושר לשימוש בתינוקות מגיל 0.

אבקמולי מאוד נוח לשימוש ולנשיאה בתיק, מגיע בטעם תות-וניל עם מינון זהה לאקמולי לילדים גדולים וקל לבליעה כך שניתן לבלוע ללא מים ובכל מקום!

אבקמולי מצטרף להשקת המוצר אבקמול, המיועד למבוגרים המתקשים בבליעת כדורים או שסובלים מטעם התרופה . בזכות שילוב אלמנט הטעם בתצורה של אבקה, משפחת מוצרי אבקמול ואבקמולי מקנים חוויה צרכנית חדשה וראשונה מסוגה בישראל, בתרופות ללא מרשם.

אבקמולי לילדים מיועד לילדים מ16 ק"ג, במינון של 250 מ"ג פר שקית.

יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש.

המוצרים משווקים באריזה של 10 שקיות.

קומפוזיציה כל המוצרים

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה