עמוד ראשי / אמהות / הדרכת הורים וייעוץ שינה בליווי וידאו

הדרכת הורים וייעוץ שינה בליווי וידאו

idan-logoמכללת עידן ההורות הוקמה ע"י נעמה סבג שמש. נעמה היא אמא לעידן ואופיר ורעייתו של שמעון. מכללת עידן ההורות היא מכללה המכשירה מנחי הורים, יועצי שינה, מלוות לאחר לידה ומנחות הורות ראשונית. במכללת עידן ההורות תוכלו גם ליהנות משירות של הדרכת הורים וייעוץ שינה בליווי וידאו.

ייעוץ שינה בליווי וידאו – שיטת התיעוד והמעקב המצולם מקלה על ההורה, חוסכת מהם זמן יקר של פירוט וכתיבת דוחו"ת מפורטים וארוכים ומונעת את הצורך של מתן הסברים מתמשכים. המעקב המתועד עוזר לנו ללמוד מהמצבים שקרו ולנתח כיצד נוכל לפעול שוב בדרך אחרת. כאשר אנו צופים בעצמנו מתנהלים בצורה לקויה, נדע טוב יותר היכן הן טעויותינו ומה נרצה לשפר. צילום בד"כ מהווה איום לנצפה או תחושה של אי נוחות, אך כאשר מדובר בצילום יזום ורצוני תוך שאיפה לשיפור ברמת החיים התחושה היא אחרת.
בנוסף, קיימת האופציה לעצירת הצילום כאשר אתם חפצים. לפרטים נוספים: ייעוץ שינה בליווי וידאו

הדרכת הורים בליווי וידאו – האם אתם מרגישים כי איבדתם כל שליטה על ילדיכם? האם אתם זקוקים לעזרה בפתרון בעיות : שינה. לימודים, מיניות , הצבת גבולות או כל בעיה אחרת הנוגעת לגידול ילדים . עידן ההורות נותנת ייעוץ אישי המלווה בצילום משפחתכם באמצעות מערכת טלוויזיה במעגל סגור. הדרכת הורים יעילה יכולה לערוך פלאים בבית. כאשר ישנה הנחייה לתקשורת נכונה, יצירתיות וסבלנות, השינוי הוא מהיר ומשמעותי והתמודדות עם התקפי זעם הופכת לאפשרית. המעקב המתועד עוזר לנו ללמוד מהמצבים שקרו ולנתח כיצד נוכל לפעול שוב בדרך אחרת. בנוסף, קיימת האופציה לעצירת הצפייה כאשר אתם חפצים. לפרטים נוספים: הדרכת הורים בליווי וידאו

אני מזמינה אתכן לצפות בריאיון שערכתי עם נעמה על הדרכת הורים וייעוץ שינה בליווי וידאו, להתעדכן על כל הפרטים וללמוד איך התהליך הזה עובד ומפיק תוצאות להצלחה.

אתר: מכללת עידן ההורות
דף הפייסבוק: עידן ההורות
יצירת קשרמשרד: 077-4535155 נעמה: 052-4538140
אימייל: idan.hahoroot@gmail.com

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

גלול למעלה