עמוד ראשי / תינוקות וילדים / היתרונות התזונתיים של סימילאק TO-GO וסימילאק אדבנס פלוס שלב 3

היתרונות התזונתיים של סימילאק TO-GO וסימילאק אדבנס פלוס שלב 3

סימילאק אדבנס פלוס שלב 3  תזונה בריאה ומאוזנת גם אחרי גיל שנה צילום: מיכל אברהמי

סימילאק אדבנס פלוס שלב 3 תזונה בריאה ומאוזנת גם אחרי גיל שנה צילום: מיכל אברהמי

אבוט מציגה:
סימילאק To-Go וסימילאק אדבנס פלוס
שלב 3 בשביל להרגיש בטוחה שתזונת ילדך
בריאה ומאוזנת אחרי גיל שנה

חברת אבוט, יצרנית סימילאק, תחליף החלב היחידי בישראל המיוצר ע"י חברת תרופות ומוצרי בריאות, שמחה להציג בפניכם את היתרונות התזונתיים של סימילאק To-Go וסימילאק אדבנס פלוס שלב 3, המספקים לתינוק סידן, ברזל ורכיבים תזונתיים נוספים החיוניים להתפתחותו מגיל שנה ומעלה. נכון שילדים בגיל זה צורכים מזון מוצק, אך עם זאת רבים מהם לא תמיד מסיימים את האוכל המונח על צלחתם . כמו כן, היות ומרבית הילדים מבלים את חלק משמעותי מיומם במסגרות מחוץ לבית, כגון פעוטון או גן, ההורים לא לגמרי בטוחים מה הילד שלהם אכל וכמה, והאם המזון שהילד צרך סיפק לגופו את כל הדרוש לו, על מנת להבטיח את גדילתו התקינה.

מנת סימילאק אדבנס פלוס שלב 3 (240 מ"ל), מכיל מעל ל- 25 ויטמינים ומינרלים, מעל ל- 40% מהכמות היומית המומלצת של סידן וברזל וכ- 20% מהכמות המומלצת של ויטמין D . הורים אשר יבחרו לשלב סימילאק אדבנס פלוס שלב 3 כחלק מהתפריט היומי של ילדם, יוכלו ליהנות משקט נפשי וידיעה כי ילדם קיבל השלמה תזונתית בריאה ומאוזנת.

מנת סימילאק אדבנס פלוס 3 (240 מ"ל) מכילה את:
כמות הברזל שיש בכ- 4 קציצות בקר
כמות הסידן שקיימת ב- 15 כפות גבינה לבנה 5%
כמות הויטמין D שקיימת ב- 2 ביצים קשות
כמות הויטמין C בעגבניה אחת

רונית דוייב, מנהלת מדעית אבוט , יצרנית סימילאק: "תינוקות בשנה הראשונה לחיים גדלים בקצב של כ 20 ס"מ בשנה. מאידך, פעוטות גדלים בקצב איטי בהרבה, כ- 7 – 13 ס"מ בשנה. למרות שקצב הגדילה מואט, הדאגה לתזונה נשארת בחשיבות עליונה. זאת משום, שחסרים תזונתיים כגון מחסור בברזל, חומצה פולית וויטמין 12B עלולים להוביל לאנמיה ומחסור בסידן עלול לפגוע בהתפתחות העצם.

החל מגיל שנה מומלץ שהפעוט יעבור לתפריט מגוון בהתאם לתפריט הביתי. אולם כל אמא יודעת שלרוב, הילד שלה לא אוכל את מלוא המנה, זוהי תקופה שבה הילד מתנסה, טועם ולא פעם הירקות והקטניות נשארים בצלחת, למרות השירים וניסיונות השכנוע. לכן, חשוב גם אחרי גיל שנה לשלב תרכובת מזון מבקבוק או מכוס, בנוסף למזון המוצק, על מנת להבטיח שבסופו של יום גופו של התינוק מקבל את כל הרכיבים התזונתיים החיונים להתפתחות פיזית וקוגניטיבית".

סימילאק אדבנס פלוס שלב 3 משווק באריזות של 400 גרם, באריזת חסכון של 900 גר'
וגם באריזות To-Go . סימילאק To-Go שלב 3, מאפשר להורים נוחות בשימוש בכל זמן ומקום, בבית ומחוצה לו – כל אריזה מכילה 5 מנות מדודות של כ- 30 גר' אבקה אותה יש להוסיף ל- 180 מ"ל של מים.

מחיר: ע"פ חברת "ריטייל פלוס" המחיר הממוצע למארזי סימילאק אדבנס פלוסTo Go הוא כ- 19 ש"ח. ניתן להשיג בלעדית ברשת סופר פארם.
ע"פ חברת "ריטייל פלוס" המחיר הממוצע לפחית 400 גר' סימילאק אדבנס פלוס הוא כ- 43.45 ש"ח. ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם ובתי המרקחת.

אודות חטיבת התזונה של אבוט
מעל ל- 85 שנה חטיבת התזונה של אבוט מפתחת ומשווקת מגוון רחב של מוצרים תזונתיים מבוססי מדע: תרכובות מזון לתינוקות ופעוטות, מוצרי מזון רפואי, חטיפי אנרגיה תזונתיים ומוצרים נלווים לעידוד הגדילה והבריאות הפיזית והכללית של אנשים בכל הגילאים. מותגים מוכרים של חטיבת התזונה של אבוט המשווקים ברחבי העולם הם סימילאק (Similac), להזנת תינוקות ופעוטות, פדיאשור (PediaSure) לתזונה מלאה ומאוזנת לילדים, ואנשור (Ensure) לתזונה מלאה ומאוזנת עבור מבוגרים.
אבוט הינה מובילה עולמית של מוצרים בתחום התזונה, אשר הוכחו מחקרית כנותנים מענה לצרכים תזונתיים ספציפיים של אנשים במצבים רפואיים מורכבים או עבור כאלו הנדרשים לתזונה מיוחדת, כגון גלוצרנה לחולי סכרת.

אודות חברת אבוט
אבוט (Abbott) היא חברה גלובלית, העוסקת במגוון תחומים בענף הבריאות. פעילותה מוקדשת לגילוי, פיתוח, ייצור ושיווק של תרופות ומוצרים רפואיים, לרבות מוצרי תזונה מכשור רפואי ואבחנתי. החברה מעסיקה כ- 69,000 עובדים ומשווקת את מוצריה בלמעלה מ 150 מדינות.

 

.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה