עמוד ראשי / לשעות הפנאי / המלצות מהפינה אצל אורנה דץ

המלצות מהפינה אצל אורנה דץ

מורן ממליצה על webee

מקלדות Webee – המותאמות למשחקים חינוכיים והתפתחותיים מבוססי אינטרנט, לפעוטות ולילדים בגילאי 1-5

מקלדות Webee – מקלדות ייעודיות לפעוטות וילדים, המותאמות למערכת משחקים אינטראקטיבית. המערכת מציעה עולם תוכן עשיר במשחקים חינוכיים והתפתחותיים באינטרנט. המקלדת ואתר האינטרנט פותחו על ידי הסטארט-אפ הישראלי "ג'מבורד", תוך ליווי של פסיכולוגית מומחית להתפתחות הגיל הרך, ד"ר אורה סגל דרורי.
באמצעות שיטה ייחודית, המשחקים של Webee תוכננו להקנות ביטחון עצמי, לעורר סקרנות, לסייע בשיפור זיכרון וללמד כישורי קבלת החלטות מגיל צעיר . המערכת תעזור לילדים לגלות את כישרונם ולהאמין בעצמם.

המשחקים תוכננו להקנות גם מיומנויות קוגניטיביות ומוטוריות, כגון כישורים מילוליים, מתמטיים, מוסיקליים ועוד. בנוסף, המערכת מספקת להורים דו"חות על התקדמות הילד, שיעורי הצלחה והתפלגות סוגי המשחקים בהם הילד שיחק.
עולם התוכן של Webee בנוי במודל של חנות משחקים, המתעדכנת כל הזמן. בחנות משחקים מותאמים לקבוצות גיל: +3-5, 2-3, 1-2. המשחקים עוצבו על ידי קבוצת אנימטורים בראשות אלדד סרי.
המקלדות המיוצרות במפעל בקרית שמונה תחת תו תקן ישראלי, עוצבו על ידי פרופוסור רון נבארו מהטכניון. המקלדות כוללות ארבעה כפתורים גדולים וצבעוניים קלים להפעלה המאפשרים ניווט והקלקה פשוטים. המקלדת מונחת בפשטות ובמישרין על המקלדת הרגילה של המחשב ומתמשקת אליה ומתאימה למחשב נייד וכן למחשב נייח. כאשר הילד מסיים לשחק, היא מוסרת בקלות. המקלדת פועלת ישירות באתר ללא צורך בהתקנה כלשהי על גבי המחשב והיא מתוכננת לתמוך במרבית המחשבים, מערכות ההפעלה והדפדפנים. למקלדת רכיב סיליקון שניתן לקחת אותו בקלות ממקום למקום – גם בנסיעות משפחתיות.

ג'מבורד הינה חברת סטרט-אפ ישראלית שהוקמה על ידי בני הזוג רחלי ודני ון בירן, ומעסיקה צוות מתכנתים, אנימטורים ויועצים חינוכיים. החברה שמה לעצמה למטרה לפתח פתרונות יצירתיים שיאפשרו לילדים בגיל הרך ללמוד ולפתח מיומנויות באמצעות עולם האינטרנט והמחשבים, תוך יצירת ממשק ידידותי המותאם ליכולותיהם.
ושואפת לפתח מוצרים טכנולוגיים חינוכיים נוספים לגיל הרך.

את המקלדת ניתן למצוא באתר –  http://il.webee-world.com/v1.0/
וברשת סופרפארם ומחירה כרגע 199 ש"ח – המחיר כולל את המקלדת + 10 משחקים. ניתן לרכוש
משחקים נוספים דרך האתר במחיר ממוצע של 5 ש"ח למשחק.

כל המידע על webee בסרטון:

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

גלול למעלה