עמוד ראשי / לשעות הפנאי / המלצות מהפינה אצל אורנה דץ

המלצות מהפינה אצל אורנה דץ

מורן ממליצה על tag4u

tag4u – הן מדבקות אישיות לסימון חפצים ובגדים.
המדבקות מהוות פתרון ידידותי ואסתטי לזיהוי החפצים, ומחליפות את המרקר המחיק ו"הנמרח".

tag4u מציעה ללקוחותיה שימושים רבים למוצריה שעושים סדר בבלאגן של כל בני המשפחה – מקטנים ועד גדולים! בין החפצים השונים הניתנים לסימון: בקבוקי תינוק, כובעים, תלבושות בית ספר, כלי כתיבה, נעליים, ספרים, CDs, מגבות, מדי צבא, תבלינים, כלי מטבח (בשר/חלב) וכל מה שהדמיון מעלה על הדעת…

מדובר בפתרון יעיל ואטרקטיבי העומד במבחן הזמן לסימון חפצים וביגוד של תינוקות, ילדים, נוער וחיילים על מנת למנוע בזבוז זמן וכסף שנגרם כתוצאה מאבדות של חפצים/בגדים.

התגים עמידים במים ובטמפרטורות גבוהות ולכן ניתנים לשימוש במרבית מדיחי הכלים ובמיקרוגלים. לכל הזמנה מצורפים ציפויים מגנים ומבריקים להבטחת אורך חיי התג, השימוש בהם אופציונלי. התגים לבגדים מגוהצים על הפריט ועמידים במכונת כביסה ובמייבש.

מאחר ומדובר במוצר אישי, ועיצוב ייחודי ושונה לכל לקוח, הושקעו משאבים רבים בהקמת אתר אינטרנט שיציע ללקוחות חווית הזמנה נעימה וקלה, שבו כל אחד יוכל לעצב בעצמו את התג, לרשום את שמו, לבחור צבע, פונט ואיור לבחירתו – ולראות בדיוק איך יראה התג שהזמין… האיור מקל עליכם ועל ילדכם (גם לפני שלמדו לקרוא) לזהות את חפציהם בנוחות.

tag4u מציעה חבילות חסכון (tag4ucombos) המשלבות מגוון תגים, על מנת לתת פתרון כולל עבור כל אחד מקהלי היעד שלנו במחירים מוזלים עד 20%:
טווח מחירים לחבילת מדבקות 59-159 ₪

כיצד להזמין?
בשלושה שלבים פשוטים באתר הידידותי והמאובטח שלנו www.tag4u.co.il
לברורים נוספים ניתן לפנות ל- info@tag4u.co.il או טלפון 077-3382448

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה