עמוד ראשי / אופנה וטיפוח / על: המסת שומן בקור שמעתן?

על: המסת שומן בקור שמעתן?

זה נשמע כמו הוקוס פוקוס, אבל זוהי עובדה: המסת שומן בקור (קריוליפוליזיס) היא המילה האחרונה בתחום המסת השומן. ההמסה צוברת תאוצה ופופולארית בכל המדינות המתקדמות בעולם.

נכון להיום, בשני טיפולים בלבד, בהפרש של שישה שבועות ביניהם, ניתן להיפטר ממצבורי השומן, בין השאר בירכיים, בבטן התחתונה והעליונה, חזה (לגברים), ירכיים פנימיות, גב וזרועות, ששום דיאטה ושום מכון כושר והתעמלות לא יכלו להם ולהפחית היקפים עד 10 ס"מ.

מחקר שנערך בארה"ב ע"י חברת "ליפואדוויזר", הבלתי תלויה, שהשווה בין כל השיטות הנפוצות להמסת שומן כולל לייזר, אינפרא וגלי רדיו, קבע בצורה חד משמעית כי המסת שומן בקור, היא הטובה והיעילה ביותר ושביעות הרצון הכללית של מאות האנשים שהשתתפו במחקר הייתה מקסימאלית וזכתה לציון 10. השיטה קיבלה את אישור הFDA האמריקאי. ד"ר יאיר גילוני, מנהל המרכז לבריאות העור בבית הרופאים בתל אביב שהביא את השיטה לארץ, עונה על כל מה שרציתם לדעת על השיטה המהפכנית להמסת שומן בקור.

מי עומד מאחורי השיטה?
תחילתה בשני רופאים אמריקאים בכירים שהבחינו שילדים מאבדים שומן בלחיים לאחר שהם מוצצים שלגונים, בנוסף הם מצאו שנשים שרכבו על סוסים במזג אוויר קר כשהירכיים שלהם חשופות, איבדו שומן בירכיים. המסקנה הייתה שקירור אזור שומני יכול להביא לאבדן השומן בו. כשהם העמיקו במחקרם הם מצאו שתאי השומן רגישים יותר לקור מאשר השרירים, העצבים, העור והורידים וישנה טמפרטורה אופטימאלית שיכולה להרוס את תאי השומן מבלי לפגוע בכלי דם ובחלקים אחרים בגוף.

איך זה עובד בפועל?
למכשיר זרוע הנצמדת לאזור הנדרש (בטן מותניים וכו). הזרוע יונקת את האזור המטופל ומקררת אותו ל-0 מעלות באמצעות 2 פלטות קירור שבתוך הזרוע. הטיפול אינו פולשני, אינו מצריך הכנות ולאחר הטיפול חוזרים לשגרה. יש לציין שקודם לטיפול מניחים פד טבול בחומר המונע כווית קור להגנה על העור. הטיפול נמשך 50 דקות. בעצם מדובר בטיפול של הפסקת צהריים.

למי מתאים הטיפול?
לנשים וגברים שיש להם מצבורי שומן עקשניים ובכל גיל. יש לציין שהטיפול לא נועד לשמנים מאד.

לאיזה תוצאה יש לצפות?
התוצאות משתנות מאדם לאדם בהתאם לגיל, סוג השומן ואיזור הטיפול. הממוצע הוא 4-6 ס"מ בהיקף. ישנם מקרים של 10-12 ס"מ. יש לציין שקודם לטיפול אנו מודדים את האזור המטופל.

האם זה כואב?
ממש לא. למעט תחושת קור קלה שמתרגלים אליה מיד. רוב המטופלים עסוקים בקריאה תוך כדי הטיפול או צופים בטלוויזיה. בתחילת הטיפול מניחים פד טבול בחומר המונע כוויות ומגן על העור ורק אז מפעילים את זרוע המכשיר באזור המטופל.

מה קורה לעור באזור המטופל?
מיד אחרי הטיפול, העור סביב אדום ומעט נפוח, אבל אחרי עיסוי קל, הנפיחות נעלמת והאודם נעלם בתוך דקות עד מספר שעות.

האם טיפול ההמסה באזורים שטופלו הוא לצמיתות?
כן! אנו נולדים עם מספר תאי שומן קבוע. בעקבות הטיפול של המסת השומן בקור, הורגים את התאים והם אינם מתחדשים. הטיפול יהיה לצמיתות בתנאי שלא אוכלים כמויות בלתי סבירות של אוכל, כי אז מנפחים את תאי שומן הנותרים.

כמה עולה טיפול?
טיפול בנוי מ-2 פגישות בהפרש של 4-6 שבועות ומחירו 3500-4000 ₪ לאזור.

מתי רואים את התוצאה הסופית?
תוך 3 חודשים.

ד"ר יאיר גילוני – מנהל המרכז הרפואי לבריאות עור, בית הרופאים ריינס 18 ת"א
טלפון:
03-5223092
אתר: YAIRGILONY.CO.IL

.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה