עמוד ראשי / הריון ולידה / הפרשות וריח לא נעים מהנרתיק?

הפרשות וריח לא נעים מהנרתיק?

הפרשות וריח לא נעים מהנרתיק ?

היי בנות, לפני כמה ימים קיבלתי הביתה חבילת מוצרים מדהימים, מתנה מחברת יחסי ציבור שאני עובדת איתם. סדרת המוצרים נקראת penta מבית דיפריס. חייבת להגיד שמצד אחד אני סקפטית לגבי מוצרים חדשים, ומצד שני אני הראשונה לקנות מוצרים רבים שמתפרסמים. משמפו שמבריא את השיער ועד קורנפלס עם שוקולד. בחבילה שקיבלתי היו מוצרים לתינוק ולאימא. לפני הכול בדקתי את הריח. האם הוא נעים? כי חשוב לי שיהיה ריח טוב. ניסיתי על אריאל את סבון האמבטיה שהיה מדהים עם ריח היסטרי וגם את השמפו. לאחר שהוצאתי אותו ריחני מהאמבטיה, השתמשתי בקרם גוף לתינוק של אותה חברה ועשיתי לו מסז׳. הקרם מריח ממש כמו ריח של תינוק שנולד. לפני כמה ימים ראיתי שיש לאריאל במפסעה, היכן שסוגרים את החיתול – פריחה אדמומית, סקפטית שכמוני השתמשתי במשחה שלהם דיפנול שמסייעת בטיפול ומניעה של תפרחת חיתולים ואדמומיות בעור. למרבה הפתעתי יום למחרת האדמומיות נעלמה . כשנוכחתי לראות במו עיניי שהמוצרים אכן "עובדים", התחלתי גם אני להשתמש בכמה מהם.

אז ככה, יש להם קרם לאחר גילוח/הסרת שיער עם מרקם נעים וחלק. הקרם מפחית ומונע את הופכת הפצעים – לאחר הגילוח.
קרם גוף עם המון לחות, קרם ידיים… והכי חשוב שעל זה בעצם רציתי לשתף אתכן, יש להם סידרה של מוצרים אינטימיים למניעת ריחות לא נעימים כתוצאה מהפרשות בנרתיק.
המוצרים מיועדים לשטיפת הנרתיק לאחר המחזור, בתקופת הבלות, לאחר קיום יחסי מין, וכמובן לאחר לידה .
יש תכשיר לשטיפה פנימית, תכשיר לשטיפה חיצונית ואפילו בושם נעים ומנטרל ריחות לא נעימים באיזורים האינטימיים. כול המוצרים בעלי דרגת חומציות ph5.5
כל כך התלהבתי מהמוצרים והכי מוזר שאף פעם לא נתקלתי בהם. מסתבר שזו חברה שקיימת שנים רבות, איכותית מאוד ומתמחה במיגוון מוצרים ותרופות.
בדקתי באינטרנט וראיתי שאפילו רופאי נשים נותנים מרשם למוצרים האינטימיים הללו.

מצורף קישור לאתר שלהם דיפריס

תגובה אחת

  1. היי מורן

    היכן ניתן לרכוש את הקרם גוף לתינוק שלהם?

    תודה

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה