עמוד ראשי / אופנה וטיפוח / מצבורי שומן עקשניים לאחר הלידה? הטיפול האידאלי עבורכן

מצבורי שומן עקשניים לאחר הלידה? הטיפול האידאלי עבורכן

ד"ר יאיר גילוני

ד"ר יאיר גילוני

מזל טוב! מעכשיו את אמא. הלידה מילאה את חייכן באושר שאין שני לו ואתן מתחילות תקופה מרגשת במיוחד. זו תקופה מחשלת, שבה מצד אחד התא המשפחתי מתרחב, ומצד שני הגוף שלכן עובר שינויים בעקבות ההריון והלידה, שנותרים ניכרים לעין גם בשבועות ובחודשים שלאחר מכן.

נכון, חלק מהנשים מצליחות לחזור למראה שלהן לפני הלידה די בקלות, אבל רוב הנשים לא מצליחות לשחזר את המראה שאפיין אותן רק כמה חודשים קודם לכן. הדבר בא לידי ביטוי במשקל עודף, או בריכוז שומן באזור מסוים. חלקכן בוודאי מכירות את הבעיה: אתן באמת מנסות להיפטר מהשומנים העקשניים בחודשים שאחרי הלידה, אבל פשוט לא מצליחות לעשות זאת. אתן מנויות לחדר כושר, מקפידות על פעילות גופנית והרגלי תזונה בריאים – אבל אותו מצבור שומן עקשן פשוט מסרב להיעלם.

 
הפתרון – המסת שומן בקור

כיום הרפואה האסתטית מספקת לכן פתרון יעיל מאוד ולא פולשני לבעיית השומן המציק – הצרת היקפים באמצעות המסת שומן בקור. מדובר בסך הכל בטיפול בודד הנמשך כשעה. חודשיים לאחר מכן מעריכים את התוצאה ובמידת הצורך מבוצע טיפול נוסף. לאחר מכן, מצבורי השומן צפויים להפוך לזיכרון מתוק מהעבר. נשים רבות נהנות מטיפול המוצלח להצרת היקפים ברחבי העולם – למה שלא תנסו גם אתן?

ד"ר יאיר גילוני, מנהל המרכז לבריאות העור בבית הרופאים בת"א, שהביא את השיטה לארץ, מספר: "הרבה וביניהן נשים לאחר לידות מגיעות כדי לבצע את הטיפול. אפשר לבצע אותו באזורים שונים בגוף, כאלו שעשויים להצטבר עליהם שומן לאחר הלידה, כמו בטן עליונה ותחתונה, גב, ידיים, מותניים וירכיים פנימיות וחיצוניות. אלו המקומות הפופולריים ביותר".

חשוב להדגיש – הנשים המתאימות לטיפול הן לא נשים הסובלות מעודף משקל – ולכן אם אתן אחרי הריון, מומלץ לעבור את הטיפול כמה חודשים לאחר הלידה, כשהגוף שב למצבו הקודם. "בטיפול מוצמדות זרועות שיונקות את האזור השומני ומקררות אותו לטמפרטורה של 0 מעלות. התוצאה היא שהשומנים נהרסים ומורחקים מהגוף", מסביר ד"ר גילוני. "כדי למנוע כוויית קור, מוצמד לעור פד אנטי-פריז ייחודי במהלך הטיפול. לרוב, התוצאות מדברות בעד עצמן – כ-25 אחוזים מהשומנים מומסים ונעלמים וקיימת הצרת היקפים של מספר סנטימטרים באזור".

מכתבי המלצות:

היתרונות הגלומים בהמסת שומן בקור:

• טיפול לא פולשני

• אין כאבים

• אין תופעות לוואי

• אין צורך בהכנות מיוחדות

• אין מגבלות לאחר הטיפול

• ניתן לחזור לשגרת היום מיד בתום הטיפול

• הטיפול מאושר ע"י ה-FDA האמריקני.

 

צפו במורן אייזנשטיין מבצעת הצרת היקפים במרפאת ד"ר גילוני:

לפרטים נוספים על השיטה: http://www.coolsculpting.com

אתן מוזמנות ליצור קשר עם מרפאתו של ד"ר יאיר גילוני בתל אביב לייעוץ. 5% הנחה לכל המגיעות לטיפול דרך אתר Emush !

טלפון: 03-5223092/8 | דוא"ל: office@msc.org.il | אתר: www.yairgilony.co.il | פייסבוק: מרפאת ד"ר יאיר גילוני

 

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה