עמוד ראשי / הריון ולידה / הקלה על כאבי הצירים בלידה

הקלה על כאבי הצירים בלידה

חווית הלידה הינה אחת החוויות המרגשות ביותר בחייה של כל אישה. אולם ידוע גם, כי הפסוק "בעצב תלדי בנים", נחשב ליותר מנכון, והלידה, מרגשת ככל שתהיה, מלווה בכאבי צירים וחוסר נוחות, בלשון המעטה ליולדת.

כידוע, ישנם לא מעט משככי כאבים הניתנים ליולדת על מנת להקל את הסבל (כן, סבל) בניהם ידועים יותר האפידורל, פטידין וגז צחוק. אולם, לא תמיד ניתן לקבל את אותם משככים, באם היולדת מגיעה בשלב מוקדם מאוד של הלידה זאת מכיוון שאפידורל ניתן לקבל רק לאחר פתיחה של 3 עד 5 ס"מ מחיקת צוואר מלאה ולאחר קבלת ליטר נוזלים , או לחילופין בשלב מאוחר מדי. או אז, בלית ברירה, תחוש היולדת, בין אם תרצה ובין אם לאו, בכאבי צירי הלידה במלוא עצמתם.

לשם כך, אני ממליצה בחום על מכשיר המטרניטי יוניט של חברת מ.ד.ס פארם. מדובר במכשיר טנס חדשני ומותאם באופן מיוחד לכאבי לידה. המכשיר נמצא בשימוש כבר מספר שנים בבתי חולים, מרפאות כאב וחדרי לידה ברחבי העולם והוכח כיעיל בשיכוך כאבים בזמן הלידה (בין 40%-60% הקלה בתחושת הכאב).

המטרנטי יוניט, מומלץ במיוחד בשלב הלידה הראשוני (השלב הלטנטי), היכול להימשך שעות ובמהלכו לא ניתן לקבל אפידורל. אישה המעוניינת ללדת עם אפידורל, תוכל להיעזר במטרניטי יוניט לשיכוך כאביה עד לקבלת האפידורל. אישה שרוצה ללדת בלידה טבעית או אישה שאינה מעוניינת או שאינה יכולה ללדת עם אפידורל, תוכל להקל על כאביה לאורך כל הלידה באמצעות המטרניטי יוניט
כיצד המכשיר פועל?
המטרנטי יוניט מעביר תדרים (סיגנלים) חשמליים זעירים באמצעות אלקטרודות המודבקות לגוף. עבודה עם מכשיר המטרנטי יוניט גורמת לחסימה זמנית של מערכת העברת כאבי הציר ולשחרור אנדופינים שהם משככי הכאב הטבעיים של הגוף.

יתרונות ייחודיים
• בטוח לשימוש לאם ולעובר.
• מכשיר קל ונייד המאפשר חופש פעולה מלא ליולדת.
• מאפשר שילוב עם משככי כאב נוספים כגון אפידורל.
• ניתן לשלוט בעוצמת פעולת המכשיר במהלך הציר.
• מוכר בכל בתי החולים וחדרי הלידה בישראל.

לפרטים נוספים צרי עמנו קשר במייל

* שם מלא

* דוא"ל

נושא

הודעתך

תגובה אחת

  1. מניסיוני האישי מאוד מומלץ!!

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה