עמוד ראשי / זוגיות / השבוע גיליתי שאני לא רומניה ופולניה כמו שהבטיחו לי!

השבוע גיליתי שאני לא רומניה ופולניה כמו שהבטיחו לי!

השבוע גיליתי שאני לא רומניה ופולניה כמו שהבטיחו לי! מאת מורן אייזנשטיין

נכון שאני נראית לכם ילדה טובה ושברירית שעושים עליה פו היא עפה? שלוקחים אותה לריקודי עם היא נהנית? ושמגישים לה בלינצ'ס היא מאושרת? אז זהו שלא! השבוע גיליתי שהילדה הזאת היא לא אני! אני לא רומניה ופולניה כמו שהבטיחו לי. אני אפילו חושדת שאימא שלי לא מגלה לי שאני ילדה מאומצת מעירק או מרוקו.

ולמה הגעתי למסקנה הזאת אתם בטח תוהים? כי לא ייתכן שיש לי גנים כאלו, וכשאני מתווכחת עם בן זוגי שיחיה יוצא לי וריד מנופח מהמצח ואני כולי אש ותמרות עשן. ובטח ובטח לא ייתכן שהבילוי המועדף שלי הוא לא לאכול רגל קרושה או איקרה, אלא לפזז במועדונים אפלים של זמר מזרחי כבד ולרקוד על השולחנות לצליליו המסלסלים של עופר לוי. ובטח ןבטח שלא ייתכן שהצלצול של הפלאפון שלי הוא של הזמרת אילנית אלא של זהבה בן, ואפילו הצליל המתנה שלי הוא של שיקו חייק – מישהו אמר פולניה?

בתור אחת שאוהבת את עדות המזרח וגם בוחרת את גבריי לפי צבע עור, וכמה שיותר כהה הרי זה משובח. ובתור אחת שמאוד אוהבת שאומרים לה כפרה ונשמה, אני מצהירה בזאת בפניכם יש כאן טעות! אני פונה אליכם : למי שיושב בבית או מכיר את ההורים האמיתים שלי (שם המשפחה שלי הוא לא אייזנשטיין או אייזמן, או אייזנברג. בעצם אייזנברג זה יכול להיות… אלא אבוקסיס, אברג'יל וכו') ויודע למי אני שייכת שיפנו אלי – עיזרו לי למצוא מאיפה באמת באתי ובאיזה מועדון מזרחי השאירו אותי מחוץ לדלת – אולי אני הבת של אבי ביטר מי יודע?! אחרי שחשבתי על זה רבות וטובות החלטתי למצוא את הגרסה המושלמת והאידיאלית לבן זוגי הבא עלי לטובה. השנה מתחת לחופה בעזרת השם.

שימו לב – השילוב המנצח אשכנתוז – שזה בשפה הפולנית – אשכנזי, עדיף ממוצא פולני או רוסי, שמבחוץ יהיה עם לחיים ורודות שכשהוא יוצא לשמש הוא נהיה ורוד, עיניים צבע ים, ושיער בהיר. (אולי אגשים את חלומי ותהיה לי ילדה שוודית) ועדיף רופא או עורך דין העיקר שבכתובה ישים הרבה מהחי שקלים ….מי אמר חומרנית?
אבל ….!!!!!!!!!!!! מבפנים שיהיה מרוקאי ,שיאהב את עופר לוי, שינשק מזוזה ומידי פעם יגיד לי כפרה נשמה תעשי כלים. אה ושיאהב חריימה.

ושוב אני פונה אליכם: במידה ואתם מכירים מישהו אשכנזי עם דם מרוקאי כמוני אתם מוזמנים…לא לפנות אלי.

מה שמצחיק בכול הסיפור הזה זה שתמיד בחגים אני מוצאת את עצמי מתארחת אצל משפחה מרוקאית כמו בספרים, 50 איש סביב השולחן ופולניה אחת. אני מודעת לזה שזה נשמע מוזר, אבל אפילו התוכנית העתידית שלי, גם אם אתחתן עם אשכנזי מבית טוב כמוני, היא לעשות חינה. ואכריח אותו לשים את התרבוש ולעשות קולולולו .

מה קרה בסופו של דבר? נו, אתם יודעים איך זה נגמר… אף מרוקאי או כמו שלאה שנירר פאן לי אומרת, אף ״חום״ לא רצה אותי…

תגובה אחת

  1. בתור רומנייה שנשואה למרוקאי- כתבה מיותרת עם הרבההההההה מסרים גזעניים! מה זה השטויות האלה, לא מצאת נושא יותר מעניין לכתוב עליו?

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה