עמוד ראשי / זוגיות / זמן התחלה חדשה

זמן התחלה חדשה

מורן אייזנשטיין משתפת לאתר emush בפוסט על התחלה חדשהנגמר להגיד אחרי החג אתחיל…אמצא…אשנה…וכו' – זה הזמן לעשות! התחלה חדשה עכשיו זה הזמן!
האמת אני מתרגשת! סוף סוף נגמר החג הארוך והמתיש הזה, ויש הרגשה של משהו חדש באוויר. ריח של התחלה חדשה.
אז אם אתם רוצים להתחיל משהו חדש זה הזמן.
למצוא זוגיות. להירשם לאתר היכרויות. לשים תמונה מהממת שלכם לכתוב על עצמכם מילים טובות. זה הזמן להתלבש יפה להשקיע בעצמכם במראה ולצאת בערב לבר מגניב. להרגיש שבקרוב זה יקרה ותמצאו אהבה! להרגיש הכי שווים בעולם עם ראש מורם.
זה הזמן להגשים את החלום שלכם, ליצור תיק עבודות מושלם עם מה שאתם טובים בו, לשלוח למי שצריך בתחום שלכם. להילחם על החלום!לא לוותר. לא משנה באיזה תחום אתם נמצאים. שלח לחמך…די לרחמים העצמיים חברים, למחשבות הלא טובות שאנחנו אלופים בלהגיד לעצמינו. הגיע הזמן לשנות את התקליט למשהו חיובי.
הגיע הזמן להראות לעולם מה אנחנו שווים. לא להתייאש וללכת קדימה. זה באוויר וזה בידיים שלנו. כול מה שצריך זה לקום היום בבוקר עם שיר חדש בלב!
תסתכלו במראה ותגידו לעצמכם. ״בוקר טוב אדם יפה ומושלם שכמוך, אתה שווה, אתה עושה ריסטרט על המוח ומתחיל התחלה חדשה עם מחשבות טובות. אני הולך היום להתלבש יפה לשים בושם ולהראות לעולם שאני פאקינג שווה!!! אני הולך למצוא אהבה! אני הולך לשנות עבודה, להגשים את החלום שהזנחתי, להשקיע בעבודה שכן יש לי כדי להרוויח כסף. אני הולך היום לדרך חדשה שבה לפני הכול אני אוהב את עצמי! לא נותן לאף אחד להוריד לי את המצב רוח, ולחייך! כי חיוך גורם לעולם לראות אותנו באור אחר וזו לא קלישאה ״חייך והעולם יחייך אליך״.
שיהיה לכולנו שבוע מהמם, פורח מלא בהתחדשות ושינוי אמיתי שזה הולך לקרות. נשנה את התקליט שהיצר הרע מכניס לנו לראש, ונשים כול בוקר תקליט שיגרום לנו לשיר ולשמוח וככה נתחיל את הבוקר.
זה הולך לקרות זה הולך לקרות, שבורא עולם יהיה בעזרינו, יתן לנו כוח נפשי לשנות ולהשתנות וייתן לכול אחד מאיתנו למצוא את מסלולו במהרה.

באהבה,
מורן

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה