עמוד ראשי / לשעות הפנאי / וילה גליליי – מלון בוטיק בצפון

וילה גליליי – מלון בוטיק בצפון

וילה גליליי קולאזכמי שחוותה והייתה כבר בכמה מקומות בחייה אני יודעת להעריך איכות! ואם זו איכות ברמה גבוהה – אז על אחת כמה וכמה! מלון בוטיק וילה גליליי היא בהחלט אחד מאותם מקומות קסומים שכשאת חושבת על חופש ורוגע באווירה של קלאס זה המקום!

חיפשתי מקום רומנטי לחגוג את יום הנישואין שלי…אני מאלו שחורשות את האינטרנט בניסיון לקבל את הרושם בין אם זה על מקום, או מוצר…לפעמים משהו נראה לנו מהמם ובמציאות פעמים רבות מתאכזבים (קצת כמו בבליינד דייט), אבל כאן הופתעתי לגלות שוילה גליליי היא בהחלט מעבר לציפיות שהיו לי…ותאמינו לי שהיו לי ציפיות גבוהות.

כשהגעתי למקום נהנתי לפני הכול מהאווירה הכללית של כול הירוק והפרחים הצבעוניים שבהחלט עושים משהו לנשמה. ממש נראה כמו מקום שנלקח מהאגדה.

לפני שקיבלתי את החדר, התרשמתי ואהבתי את האווירה בתוך הוילה: תחושה של פעם, הריהוט, הפסלים, הוילונות הכול נותן תחושה של וינטג׳…גם החדרים מעוצבים באותה הרמה ואפילו פינקו אותי בפרחים בצורת לב על המיטה, בקבוק שמפניה איכותי ופירות. מחלון חדרי יכולתי לראות את הבריכה ואת הנוף המדהים של הצפון.

לאחר מסאג׳ זוגי מפנק באיכות מאוד גבוהה הוזמנו בעלי ואני לחצר הוילה והתפנקנו לנו בארוחת גבינות כיד המלך עם כוס יין לבן, קבלנו יחס ושירות של מלך ומלכה : )

אם גם אתם מחפשים מלון בוטיק ברמה גבוהה זה בהחלט המקום שלכם! כאן כשאומרים בוטיק מתכוונים לבוטיק ולא סתם וילה בוטיק, כי איך אומרים אצלנו בפולנייה הקלאס של הקלאס.

 

בהזמנת לינה תקבלו טיפול זוגי במתנה!

 

אתר: וילה גליליי – מלון בוטיק בצפון
פייסבוק: מלון בוטיק וילה גליליי
טל לבירורים והזמנות: 04-699-9563

.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה