עמוד ראשי / לשעות הפנאי / חדרי ילדים מעוצבים קונספטואלית

חדרי ילדים מעוצבים קונספטואלית

חדר הילדים הוא החדר החשוב ביותר להתפתחות הילד שלכם. הוא מתעורר בו בבוקר, חוזר אליו מהגן או בית הספר, משחק ולומד בו במהלך היום והולך לישון בו בלילה. מכיוון שמדובר בחדר שבו מבלה הילד שעות רבות, יש חשיבות גדולה לעיצוב של החדר עצמו, כך שיהיה לא רק נעים לשהות בו אלא שגם יהיה מקום שיגרה את היצירתיות שבו.

הטרנד החדש בעיצוב חדרי ילדים הוא עיצוב לפי קונספט מוגדר מראש, בהתאם לרצון של ההורים או הבקשה של הילד. עיצוב החדר בהתאם לקונספט מסוים הופך את החדר כולו למשחק ענקי ועולם בפני עצמו עבור הילד. ישנם חדרים שיוכלו ללוות את הילדים מגיל מוקדם וגם במהלך גיל ההתבגרות וכאלו שיתאימו לבנים ובנות כאחד – הכל תלוי בכם. מחפשים רעיונות לחדרים כאלו? בבקשה:

1. חדר "ספר הג'ונגל": חדר המעוצב במוטיב זה ישלב חומרים טבעיים ביחד עם צבעים הרמוניים מהטבע כמו חום, ירוק וצהוב. בחדר הזה הבובות הפרוותיות שנראות כמו חיות מהספארי יקבלו מקום בולט בעיצוב החדר. כמובן שניתן גם לשלב ציורי קיר או תמונות בדמויות של חיות, כדי להגביר את אפקט הג'ונגל או הספארי.

2. חדר "פיות": קונספט אהוב במיוחד עבור ילדות בטווח רחב של גילאים. החדר יעוצב בצבעוניות של וורוד, זהב ולבן בשילוב עץ טבעי. מומלץ לבחור הדפסים יחסית ניטרליים כגון פסים או נקודות, ולא לבחור בהדפסים ילדותיים מידי, כך שהחדר יוכל ללוות את הילדה גם כשתהפוך לנערה מתבגרת.

חדר ילדים נסיכות

 

3. חדר "מירוץ מכוניות": חדר מהסוג הזה הוא חדר המתאים בעיקר לילדים אשר אוהבים מירוצי מכוניות והמעריצים דמויות כמו "ספידי". לרוב החדר יעוצב בצבעי אדום, שחור ולבן אשר מתאימים לצבע מכונית המרוץ האולטימטיבית בשילוב דגלי מירוצים. כיום ניתן למצוא מיטות לילדים שנראות כמו מכוניות של ממש, שבוודאי יגרמו לילדים לחכות לשעת השינה שלהם.

חדר ילדים רייסר

 

4. חדר "צ'יינה טאון": חדר בהשראה אוריינטלית שיתאים לילדים שחולמים לבקר בצד השני בעולם. הצבעים האופייניים יהיו כמובן אדום ולבן, בהשראת הדגל הסיני. כאן יתאימו פנסי תאורה גדולים או קישוטים בדמות דרקונים צבעוניים.

5. חדר "פיראטים": חדר שמתאים לילדים בעלי דימיון מפותח במיוחד שחולמים על לצאת למסעות בלב ים ולמצוא אוצרות. בדומה לספינת פיראטים אמיתית הצבע השולט יהיה עץ מיושן וחום. הסוד הוא לשים לב לפרטים הקטנים – להביא תיבת אוצר שתשמש ארגז אחסון לצעצועים, להביא אקווריום של דגים וכמובן לתלות מפת אוצר על הקיר.

.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה