עמוד ראשי / לשעות הפנאי / חופשה מושלמת עם ילדים? מג׳יק פאלאס אילת

חופשה מושלמת עם ילדים? מג׳יק פאלאס אילת

מגיק פאלאס אילת 9 מורן אייזנשטייןלאחרונה יצא מחקר שמשתלם לבזבז את הכסף על חופשות (אמיתי! תעשו גוגל ) רק שלא ברור לי מהמחקר אם כותב המחקר התכוון גם לחופשה עם הילדים, אז החלטתי לבדוק בעצמי, אחרי שקמתי בוקר אחד לקראת סוף החופש הגדול והבנתי שלא יישארו לי שערות על הראש אם אשאר איתם עוד יום אחד בבית..

בוקר הנסיעה לאילת, הערתי את הילדים בשעה 6:00 בבוקר ארזתי את כולנו, ויאללה לדרך, בכל זאת חופש כדאי להתחיל מוקדם..

כשמבררים על חופשה באילת ועוד עם ילדים, כולם פה אחד אומרים: מג'יק פאלאס אילת
בגלל ההפעלות והאטרקציות.. אז הגענו וקיבלנו דרכון מיוחד לכל ילד – שבו הילדים חותמים ומסמנים את הפעילות שהם רוצים להיות בה..ופעילויות במלון הזה לא חסרות 

ביום הראשון היינו בסדנת אפייה של פיצה. חילקו לנו בצק, גבינה, זיתים ורוטב, וכל ילד הכין כובע של טבח עם ציור. הילדים שכנראה עוד לא הפנימו שבישול ואפייה זה לא הצד החזק של אמא, ביקשו שאהפוך להם את הבצק לפיתה, בסופו של דבר הבצק נראה יותר כמו ג'חנון אבל היי זורמים, העיקר החוויה המשותפת.. כעבור שעה כל ילד קיבל לאכול את הפיצה שהכין..וכך בכל יום ויום מתקיימות סדנאות אוכל שונות לילדים, כמו אפיית חלות, או עשיית כדורי שוקולד..צוות הבידור עובר בארוחת הבוקר משולחן לשולחן ומזמין כל ילד וילד לבוא לסדנא..וביננו האימהות? כל עוד אנחנו לא צריכות לנקות את הקירות מפסטה אז שילכלכו ויתלכלכו, העיקר שיהנו..

כשסיימנו עם ״הבישולים״ הלכנו לשחק בג׳ימבורי – גם שם הצוות דואג לקחת את הילד מההורה ולתת לו קצת אוויר..מזל כי בין לבין בחדר הילדים דאגו לשגע אותי ולא נתנו לי לנשום..ניל טילפן לכל המלון וחשב שזה מצחיק, אריאל שפך דלי של מים על השטיח..וכל הטריקים שבבית עובדים עזרו כאן בדיוק ל-3 דקות..כנראה שגם הם יצאו לחופשה..

ביום השני מיכל הקטנה הגיעה להופעה והיה מושלם רגע לפני שנכנסנו לאולם, ציידתי כל ילד במיץ פטל ופופקורן מהעמדה שהייתה בכניסה..הילדים נהנו מאוד ואחר ההופעה התחבקו והצטלמו איתה.

מה שאהבתי במלון הזה שבאמת חושבים על הילד, מה הילד רוצה, מה יעלה לו חיוך..זה מתחיל בתשומת לב לפרטים החל מארוחת הבוקר – כמו סכו"ם מפלסטיק, כוס מעוצבת עם חיות, וממשיך לדוכנים של ממתקים, הופעות, הפעלות, מוזיקה וכו'..פשוט חוויה!

אבל היי גם על הגדולים חושבים בפתאל, יצאתי לספורט מוקדם בבוקר ולהפתעתי בקבלה לאלו הרצייניים מחכה מגבת, בקבוק מים ותפוח אם זו לא מחשבה יצירתית מה כן?!

 

הצוות מדהים!!! בכניסה למלון קיבלתי מעטפה ובתוכה סכומי כסף בין 30 ועד 500 כדי לתת לעובד שהרגשת שנתן לך שירות הכי טוב, חייך אליך והקל על החיים שלך כי שירות במלון הזה זה כנראה מעל הכל. שמחתי לפנק מספר עובדים ובמיוחד אחת מיוחדת שהילדים התחברו אליה ולהעניק לה שטר של 100 דולר. (כמה כיף לעשות טוב למישהו אחר במיוחד כשהוא לא מצפה)

כל אמא יודעת שחופשה עם ילד, שלא לדבר על חופשה עם כמה ילדים זה לא דבר קל, אבל אם בוחרים לצאת לחופשה כזו..כדאי לבחור הכי טוב שאפשר גם עבורם וגם עבורנו ההורים.. מג'יק פאלאס אילת זו הבחירה שלי.

למידע נוסף

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה