עמוד ראשי / לשעות הפנאי / חופשה עם הילדים?! במלון כפר גלעדי היא יכולה להיות מהנה!

חופשה עם הילדים?! במלון כפר גלעדי היא יכולה להיות מהנה!

חופשה עם חמישה ילדים כפר גלעדיהוזמנתי למלון כפר גלעדי בצפון הרחוק כדי להתרשם ממה שיש למלון להציע לחופשה עם ילדים. האמת לצאת לחופש של יומיים עם חמישה ילדים זה מלחיץ ורק עצם המחשבה יכולה להשאיר אותי בבית. אבל ביננו?! מה לא נעשה בשבילם?! אז נסענו, שעתיים נסיעה שרדנו בכיף, טוב לא ממש כיף אבל שכחנו את הכל ברגע שהגענו…

מלון כפר גלעדי טובל באווירה קיבוצית וכיפית, קיבלנו חדרים מקסימים עם מרפסת, התרשמתי מסביבה נקייה ומטופחת שעושה טוב על הנשמה. מרגע שהתמקמנו הילדים היותר גדולים של בעלי (7-11) הפכו לעצמאיים בשטח. המלון מציע במהלך הקיץ פעילויות מהנות לילדים כגון: סדנת מאסטר שף לילדים, סיור מודרך בחליבת פרות, מופעי קוסמות וקרקסים, זומבה ילדים, טיולים משפחתיים באטרקציות וכו'…הנה דוגמא לפעילות יומית לילדים בזמן ששהיתי שם: בוקר של כייף בבריכה – זומבה לכל המשפחה + משחקי בריכה נושאי פרסים בין בשעות 10:30-12:30, לאחר מכן פעילות עם מתקנים מתנפחים לילדים בבריכה 12:30-15:30, בשעה 15:00 הוקרן באולם גליל סרט לילדים, בין 16:00-17:30 סדנת מאסטר שף בו מכינים מתכון בהנחיית שף המלון ומפעילת ילדים, וב-20:30 מופע בלונים לכל המשפחה.

בערב הלכנו לארוחת ערב עשירה ומפנקת, כאשר לילדים יש ממש מבחר גדול של כול מה שילדים בעצם אוהבים. שירות חדרים אין, אבל ניתן להביא מהבית דברים בסיסיים לתינוקות כמו מעדנים וחלב ולשים במקרר בחדר. המלון מעניק ארוחת בוקר וארוחת ערב בשעות הצהריים ויש אפשרות להזמין אוכל ולקחת לחדר.

מתקני המלון כוללים: בריכה מקורה ומחוממת, בר המלון, סאונה, חדר כושר, אינטרנט, מסעדה, בריכה קיצית מחודשת ומשופצת.

יומיים עברו לנו בעונג רב, ומה שממצה את החוויה הכי טוב, זה משפט שהבת של בעלי אמרה: ״נהנתי פה הכי הרבה מכול מקום אחר שהייתי בו״ ואני אומרת שאם הייתה לי אפשרות להישאר עוד יומיים בשמחה הייתי נשארת.

לסיכום: שירות ויחס אדיבים וחמים.
אחד מהמקומות שהייתי חוזרת אליו בשמחה עם המשפחה והמחיר?! אטרקטיבי (הציצו במבצעים), ואם הספקתי בין לבין לעשות כושר בחדר כושר, זה אומר הכל : )

אתר: מלון כפר גלעדי
דף הפייסבוק: מלון כפר גלעדי

טל:
04-690-0000
מבצעים

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה