עמוד ראשי / לשעות הפנאי / +SILHOUETTE : חצי שעה של אימון שווה ערך לשעתיים! הייתי חייבת לנסות כדי להאמין!

+SILHOUETTE : חצי שעה של אימון שווה ערך לשעתיים! הייתי חייבת לנסות כדי להאמין!

מאת: מורן אייזנשטיין

מכירות את התחושה הזאת של העייפות נכון?! כאימא ל-3 תינוקות קטנים למדתי להכיר אותה היטב, עייפות שלא ניתנת לתיאור. לפעמים אני מודה, בא לי שיקפיאו אותי לאיזו תקופה, פשוט כדי לישון. מעבר לטיפול בילדים, יש לנו את הבית לדאוג לו, אנחנו עובדות ובין השאר רוצות גם לשמור על עצמינו מבחינה בריאותית ומבחינת ספורט ותזונה. אבל למי יש זמן לזה כולן אומרות לי "איך אני אמצא לעצמי שעה אפילו בין כל הדברים שאני עושה?!" צודקות! זה לא פשוט למצוא את האנרגיה ללכת להתאמן…

בגלל זה, כשאיזבל התקשרה לספר לי על המקום החדש, היחיד מסוגו בארץ, שנמצא ברחוב בזל בתל אביב, אני מודה הייתי סקפטית!״חצי שעה של אימון שווה ערך לשעתיים״. היא אמרה. במיוחד לאנשים שעובדים ואין להם הרבה זמן , גברים ונשים.

טוב, אני מגיעה אמרתי! מקום כזה זה נשמע טוב מידי כדי להיות אמיתי. הגעתי למקום, קיבלה אותי איזבל שבלי קשר היא פצצה לא מהעולם הזה, צרפתייה מושלמת, כמובן שאמרתי לה שהיא חצופה שהיא נראית ככה ונכנסתי למקום. תשמעו הייתי בהלם! וזה עוד לפני שנכנסתי לחללית. (כך נראה המכשיר אימון) נדהמתי לראות את האופניים וההליכון בתוך המים שמסתבר שזה אימון ספינינג בתוך בריכה מחוממת עם מדריך או אפשרות עם צפייה בקלטת!! וואו!!!

נכנסתי לתוך מכשיר דמוי חללית לתכנית של 30 דקות בלבד! כבר הייתי מאושרת ש-א׳ לא צריך לרוץ כי אני לא טובה בזה, זו רק הליכה ו-ב׳ שזה רק 30 דקות וסיימתי עם זה. שמתי על עצמי סוג של חצאית שחורה כזאת שיש אותה בכל המידות, שהיא בעצם מתחברת למכונה ויצאתי לדרך. התחלתי ללכת ואמרתי לעצמי נו שטויות קלי קלות, אבל לאחר 5 דקות הקושי התחיל וגם תוך כדי החצאית בעצם מתהדקת על הגוף.

לאחר חצי שעה סיימתי והזעתי כפי שלא הזעתי הרבה זמן, ובעיקר באופן מוזר הרגשתי שעבדתי, שממש שרפתי קלוריות. בבטן הייתה תחושה כאילו שהיא נדבקת לגב. נהניתי מכל רגע, שמחתי מאוד לגלות את המכון המדהים הזה ולדעת שיש לי אפשרות בתור אימא עסוקה ולעתים עצלנית בעיקר מפאת חוסר זמן שאני יכולה לעשות כושר ב-30 דקות בלבד.

דבר נוסף ששמחתי לשמוע זה: שיש אפשרות להביא את התינוק כי יש בייביסיטר (את זה צריך לבקש מראש) ואפילו אם את באה עם בעל או אימא יש ג׳ימבורי ממש צמוד, מה עוד אפשר לבקש?!

אתן חייבות לנסות, זה עובד.
מילה של אימוש זו מילה!

אימון 2

כתובת: רח' בזל 34 תל אביב
טלפון: 03-9396666
פייסבוק: Fit&Slim

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

גלול למעלה