עמוד ראשי / תינוקות וילדים / טייני סטייל – אופנה לקטנטנים עם סטייל

טייני סטייל – אופנה לקטנטנים עם סטייל

שמלותTiny Style – טייני סטייל – איך הכל התחיל?

שמי חן בת 28, נשואה ואמא לתינוק מדהים בן שנה וחצי בשם אדם, ואני הבעלים של המותג Tiny Style – טייני סטייל.  בהשכלתי המקצועית הנני עורכת דין וכיום לומדת לימודי תואר שני במנהל עסקים. עד לא מזמן באמת עסקתי במקצוע עריכת הדין, מקצוע אשר הרגשתי שאינו מספק אותי ואינו תואם את האופי שלי. מדובר בתחום אשר דורש ממך המון כוחות נפשיים ורוח קרבית יומיומית, עורכי הדין שבינינו ודאי יסכימו עמי.

תמיד קיננה בי המחשבה שאני צריכה לעזוב הכל ולהודות שלמרות שהשקעתי המון זמן וכסף בתואר מפרך, בהתמחות מתישה ובלימודים הקשים לבחינות הלשכה (כשש שנים במצטבר, אבל מי סופר?) עליי להודות שזה לא בשבילי. המחשבה על שינוי הפחידה אותי, אבל באיזשהו שלב המחשבה להישאר תקועה במקצוע שלא מספק אותי הפחידה אותי עוד יותר.

כשבני אדם נולד בספטמבר 2011 התחלתי להתעניין בכל תחום האופנה לילדים, שמתי לב שאני מקבלת אינספור מחמאות על איך שאני מלבישה אותו ועל המלתחה המיוחדת שיש לו. לרכוש עבורו בגדים עשה לי כל כך טוב ולאור המחמאות הרבות שקיבלתי החלטתי שאני חייבת לפתח את זה. כך למעשה קם הרעיון ל- Tiny Style שמטרתו העיקרית היא לספק לאנשים מוצרי אופנה לקטנטנים עם סטייל שלא תמצאו במקום אחר.

חשוב לי לייבא מוצרים אופנתיים, איכותיים ונוחים בעלי תג מחיר אטרקטיבי. אני בוחרת את מוצריי בקפידה תוך מתן דגש על ייחודיותם ואיכותם. אני שמחה שאני עוסקת כיום במקצוע מהנה שנותן לי סיפוק ומטרתי העיקרית הינה לשמח כמה שיותר לקוחות ולהפיץ אופנה וסטייל בקרב הקטנטנים, עם דגש על שירות ללא פשרות וזמינות ללקוחותיי.

אתר: www.tinystyle.co.il
פייסבוק: tinystyle
טלפון להזמנות: 057-6696610

על הכותב מורן אייזנשטיין

Related Posts

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה