עמוד ראשי / הריון ולידה / אתן – טיפולי הומאופתיה לנשים

אתן – טיפולי הומאופתיה לנשים

טיפולי הומאופתיה לנשיםנשים רבות לאחר לידה סובלות מקשיים רבים: עייפות, בדידות, ריחוק מהבעל, דיכאון ועוד.. אני רוצה לשתף אתכן בסיפורה של ד' שהגיעה אלי לטיפול בדיכאון..הכל התחיל בעקבות משבר בזוגיות שהיה לה אחרי הלידה. תחושת בדידות עם התינוק החדש וריחוק מהבעל הביאו אותה למצב של עצב עמוק. היא פנתה לרופא שהמליץ לה על טיפול תרופתי. ד׳ החלה בטיפול אך סיפרה שהרגישה כמו רובוט, שאיבדה את מניפת הרגשות שלה ולא יכולה הייתה לסבול את זה.

לבעלה של ד׳ היה קושי להכיל את המצב שלה, הוא לא ידע איך לעזור לה והמצב ביניהם רק החמיר. כשהגיעה אלי לטיפול כבר הייתה במשבר גדול, היא איבדה את התיאבון וירדה במשקל, בינה לבין בעלה לא הייתה כמעט תקשורת, היא הייתה עצובה, חסרת אנרגיות ומיואשת. דווקא החמות המקסימה של ד׳ היא זו ששלחה אותה לטיפול הומאופתי בקליניקה שלי וככה נפגשנו.

בפגישה הראשונה אבחנתי את מצבה, הכרתי אותה לעומק והתאמתי לה רמדי הומאופתית המתאימה למצבה. הרמדי ההומאופתית היא תכשיר טבעי ועדין, אין לו תופעות לוואי והוא לא גורם לנזק (כמובן רק כשהוא ניתן על ידי הומאופת מוסמך) כמו שכולנו יודעות לומר ומבינות היטב – הכל מתחיל מבפנים, זהו בדיוק המקום שבו נוגעת הרמדי. היא מביאה את האישה לאיזון פנימי וברגע שהאישה מאוזנת הסימפטומים מהם היא סובלת נעלמים, הרמדי פותרת את הבעיה מהשורש בדיוק כמו שברגע שנדלקת לנו נורת אזהרה ברכב, לא יעזור אם נכבה אותה ולא נגיע לסיבה שבגללה היא נדלקה.

טיפול הומאופתי עוזר לנשים בכל שלבי חייהן מגיל העשרה עד גיל הזהב במגוון בעיות פיזיות ורגשיות. בעיות בווסת, גלי חום, אנדומטריוזיס וכמו כן דיכאון, חרדות, חוסר שקט ועוד. כדי לתת מענה לעינייני נשים שכאלה..הקמנו אנה ואני את קליניקת אתן – המציעה טיפול הומאופתי לנשים בלבד. הקליניקה ממוקמת בנס ציונה ובקרוב יפתח סניף נוסף בתל אביב.

כמו עם ד׳ היקרה, אנחנו עוברות תהליך. לאט לאט היא התמלאה באנרגיות וחזרה לאכול. היא התאזנה מבחינה נפשית והייתה פחות עצובה ומיואשת, בשיחות והדרכה היא הצליחה לשקם את הזוגיות שלה ואפילו מצאה עבודה חדשה. אנחנו מתרגשות לראות באיזה מקום נכון ובריא היא נמצאת בחייה.

אני מזמינה כל אישה שסובלת פיזית או רגשית ליצור עימנו קשר ולפנות לדרך בריאה יותר. אפשר גם אחרת!

בואי לקבל ייעוץ טלפוני חינם: 052-630-3337
פייסבוק: אתן – טיפולי הומאופתיה לנשים

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה