עמוד ראשי / אופנה וטיפוח / טיפולים שעושים יופי – ד"ר יאיר גילוני

טיפולים שעושים יופי – ד"ר יאיר גילוני

דר יאיר גילוני  צילום יחסי ציבור

ד"ר יאיר גילוני – רפואה אסתטית

לאורך שנות ההיסטוריה ידעו מומחים מתחום הרפואה כיצד לרתום את הידע הקשור לגוף האדם למען האסתטיקה. עם התפתחות הטכנולוגיה, הלך ונצבר ידע נוסף, הן בשדה הרפואה והן ביכולת למנף ידע זה למען שיפור חייהם של אלה הסובלים מבעיות אסתטיות מציקות. כיום, מגוון הטיפולים האסתטיים הנושקים לתחום הרפואי הם רבים. מאמר זה יסקור שלושה מהם:

טיפול בסימני מתיחה: סימני מתיחה הם אותם סימנים בצבע אדום סגלגל ההופכים בהמשך ללבנים. סימנים אלה מופיעים באזור הבטן, בשדיים, ברגליים, בידיים, בגב ובישבנים. סימני המתיחה מופיעים לאחר לידה, השמנה מהירה וכן בעקבות שינויים הורמונליים. טכנולוגיה חדשנית בישראל שהובאה מצרפת, כוללת סדרה של 10 טיפולי הזרקת פחמן דו חמצני. הפחמן הדו חמצני גורם לזרימה מואצת של דם לאזור. ריכוז החמצן במקום שנמצא בעלייה, גורם ליצירת סיבי קולגן והגברת ייצור של תאים בוני מלנין. תאים אלה משנים את צבעם של סימני המתיחה. הטיפול יעיל ואינו כרוך בתופעות לוואי.

טיפול בנימים וכלי דם דקים: הטיפול בנימים ברגליים ובפנים נעשה באמצעות מכשיר לייזר חדשני. אחרי טיפול אחד עד שלושה, ניתן להעלים כליל אותם נימים אדומים וכחולים.

טיפול בצלקות באמצעות גלי רדיו: רבים הם הסובלים מצלקות ש"נצברו" על הגוף במהלך השנים. הטיפול החדשני בגלי רדיו מאפשר הסרת וטשטוש צלקות הנגרמות מאקנה, אבעבועות רוח וצלקות שנותרו מניתוחים (לא קלואיד). הטיפול מתבצע על ידי מכשיר העובד בשיטת גלי רדיו (RF), השולח גלי רדיו לעומקו של העור, מבלי לפגוע בחלקו החיצוני, בהתאמה לכל סוגי העור. גלים אלו מייצרים חום בשכבת העור העמוקה (דרמיס) ומעודדים את העור לייצר רקמות קולגן וסיבים אלסטיים, הממלאים את הצלקות מחלקו העמוק של העור וכלפי חוץ.

ד"ר יאיר גילוני – בית הרופאים, ריינס 18 תל אביב, טל: 03-5223092/8.

.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה