עמוד ראשי / כושר וספורט / טיפול להצרת היקפים

טיפול להצרת היקפים

מיליוני אנשים ברחבי העולם כבר נהנים משיטת טיפול חדשנית המאפשרת בו זמנית להרזות, לשרוף שומנים, לחטב ולעצב את הגוף, כל זאת ללא מאמץ גופני או התערבות פולשנית. הטיפול נעשה בהתאמה אישית לכל מטופל ומאוד אפקטיבי לנשים לאחר לידה, עוזר לירידה מהירה במשקל וממריץ את קצב חילוף החומרים.

איך זה עובד?
שיטת הטיפול מבוססת על תרגילי סימולציה לשרירים, בעזרת מכשיר ה-Vip Line plus המכשיר מגרה את השרירים באמצעות תדר אלקטרוני. שיטה זו היחידה המאפשרת שילוב של ניצול קלוריות מוגבר תוך כדי חיזוק השרירים.
המכשיר מספק לשרירים את אותו התהליך הנוצר בזמן אימון גופני באמצעות תדרים אלקטרונים ולמעשה מבצע התעמלות לשרירים. פעולה זו, מעניקה תנועת סיבוב קלה לשריר המגורה.

שילוב פעולת הכיווץ האורכי והתנועה הסיבובית המובילה לדחיפה והרחקה של נוזלים בין רקמתים, יוצר פעולה של סחיטה. צריכת האנרגיה המתרחשת בזמן כיווץ השרירים, מביאה לשריפת קלוריות, החיונית להרזיה מהירה ובטוחה.
שיטת טיפול זו יעילה עבור כל דרגות המשקל, מעודף משקל קל ועד עודף משקל חמור ("אוביס") וכן לטיפול כללי וגם לטיפול ממוקד לאזורים בהם יש הצטברויות שומן בגוף, כגון: בטן, ירכיים, גב, זרועות, שוקים וישבן.

אז בואו גם אתם להתנסות You Can Look as Good as You Feel
צוות עדי מאיר 03-6700995 ברודצקי 43 תל אביב (צמוד לקניון רמת אביב)
אתר: www.adimeir.com

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה