עמוד ראשי / אופנה וטיפוח / היפטרו מסימני המתיחה לקראת הקיץ!

היפטרו מסימני המתיחה לקראת הקיץ!

אתן מוזמנות ליצור קשר עם מרפאתו של ד"ר יאיר גילוני בתל אביב לייעוץ. 5% הנחה לכל המגיעות לטיפול דרך אתר Emush !

טלפון: 03-5223092/8 | דוא"ל: office@msc.org.il | אתר: www.yairgilony.co.il | פייסבוק: מרפאת ד"ר יאיר גילוני

העלמת סימני מתיחהלאחרונה התפתח טרנד בעולם בקרב נשים שעברו הריונות, לא להתבייש בסימני המתיחה שלהן. אותן נשים מצטלמות עם סימני המתיחה ומעלות את התמונות לרשתות החברתיות. עם זאת, למי שעברה הריון או מספר הריונות, ולא מעוניינת לחשוף את סימני המתיחה שנוצרו, במיוחד לקראת הקיץ המתקרב – יש פתרון יעיל: טשטוש והעלמת סימני מתיחה לאחר לידה בסדרת טיפולים.

גוף האישה עובר שינויים משמעותיים במהלך תשעת חודשי ההריון. בין הקילוגרמים העודפים שחלק גדול מהנשים נאלצות להתמודד עימם לאחר הלידה, קיימים גם סימני המתיחה באזורים שונים בגוף שקשה מאוד להעלים באמצעות דיאטה או פעילות גופנית.

את לא לבד!

כמו שאפשר לדמיין, הריון או לחלופין השמנה מהירה, הם שני תהליכים מרכזיים שמביאים ליצירת סימני מתיחה. הגדילה של הבטן ואזורים שונים בגוף נעשית בקצב מהיר יותר מאשר מתיחת העור, סיבי הקולגן שבעור נקרעים והלחץ המופעל על העור יוצר את סימני המתיחה. אזורים שונים בגוף שבהם מקובל לראות סימני מתיחה הם: בטן, חזה, רגליים וגב. ואם נתקלתן בסימנים אלו, דעו שאתן לא לבד: כ-94% מהנשים בהריון מפתחות סימני מתיחה בבטן ובחזה וכ-70% מהנערות עתידות לסבול מסימני מתיחה בירכיים, בישבן ובגב התחתון.

איך מבוצע טיפול בסימני מתיחה?

הטיפול מבוצע על ידי הזרקת פחמן דו חמצני אל סימני המתיחה המופיעים בעור, בסדרה של 10 טיפולים. ההיגיון בהזרקה הוא הגעת דם אל האזורים שאליהם הוזרק הפחמן הדו חמצני על מנת לסלק אותו מהגוף. כאשר מגיע דם, אזור סימני המתיחה מועשר בכלי דם קטנים, בחמצן ובחומרים חיוניים נוספים – כך למעשה נבנית רקמת חיבור באזור הסימנים.

עשרת הטיפולים נערכים במשך מספר שבועות, אחת לשבוע או פעמיים בשבוע. כבר מהטיפול השישי, יהיה בדרך כלל ניתן לראות את השיפור. התוצאה נשמרת לצמיתות וככל שמבצעים יותר טיפולים, יהיה ניתן להבחין בשינוי משמעותי יותר. ההמלצה היא לטפל בסימני המתיחה כמה שיותר קרוב לזמן הלידה. ככל שתקדימו לבצע את הטיפול, כך השיפור יהיה משמעותי יותר.

ימי האביב שבהם אנו נמצאים, הם תקופה מצוינת להספיק לבצע טיפול בסימני מתיחה: רגע לפני שכולם חוזרים אל בגדי הים, למה שגם אתן לא תוכלו לעשות זאת?

ד"ר יאיר גילוני

ד"ר יאיר גילוני

אתן מוזמנות ליצור קשר עם מרפאתו של ד"ר יאיר גילוני בתל אביב לייעוץ. 5% הנחה לכל המגיעות לטיפול דרך אתר Emush !

טלפון: 03-5223092/8 | דוא"ל: office@msc.org.il | אתר: www.yairgilony.co.il | פייסבוק: מרפאת ד"ר יאיר גילוני

 

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה