עמוד ראשי / כושר וספורט / אימון משולב – הדרך הנכונה עבור הגוף שלך

אימון משולב – הדרך הנכונה עבור הגוף שלך

כושר אימון משולב sweatshopאחת לחודש מגיע טרנד אימון חדש שמבטיח לך מענה "אינסטנט" ולא מקיים.. והגוף שלך, שמשווע לתנועה, נשאר מוזנח. אימון הגוף אינו רק לזוז, לנענע או להזיע. אימונים הם הדרך הטובה ביותר שלך לגשת לשתי המערכות הכי חשובות בגופך, מערכת העצבים והמערכת ההורמונלית. אלו הן שקובעות מה את חושבת ואיך את מרגישה לגבי זה, ואנחנו יודעים שאת חושבת ומרגישה בלי סוף.

לנשים, הרבה יותר מגברים, אין אימון ״נכון״ אחד- אישה צריכה גיוון ונגיעה בכל אספקט של אימון ופה נכנס האימון המשולב. אימון זה משלב אימוני דופק גבוה, כח, ליבה, תנועה, גמישות קואורדינציה ובעצם כל מה שהגוף מכיר ויודע לעשות, והוא יודע אם רק תתני לו.

כדי ליצור שינוי צריך לצאת מהמקום המוכר והנוח שאליו הגוף שואף, אין סטטוס קוו בגוף, או שמתקדמים או שנסוגים, או שמשפרים בריאות, יציבה וכושר או שהם ילכו ויתדרדרו. כדי לוודא שאת תמיד בתחום הנכון על הסולם צריך להתאמן, לגוון ולדאוג שתמיד יהיה לגוף למה להגיב. את כל זה אפשר להשיג אם נעורר את השרירים ונגביר את המטבוליזם. כשמאמנים את הגוף בצורה מסוימת הגוף מתייעל ו"מחסן" את עצמו ואט אט מפסיק להגיב לצורת אימון זו.. אז מה עושים? מגוונים, מתחזקים ומשפרים את כל המערכות הפיזיולוגיות. אימונים פונקציונליים משלבים את כל הגוף ורלוונטיים לתנועות שנועדנו לעשות, גם משום שזה בריא וגם משום שזה הופך את הגוף לפעיל יותר וגורם לו לשרוף יותר. די למלחמה הישירה בקלוריות, זה לא עובד. כשלשרירים יש טונוס גבוה יותר וחילוף החומרים מהיר יותר אנו נראים חיוניים יותר וממשיכים לשרוף גם בבית, בעבודה, מול הטלוויזיה ובעצם בכל זמן נתון.

אימון משולב לנשים sweatshop

לך יש צרכים המיוחדים רק לך ומשתנים בתקופות השונות בחייך – התבגרות, הריונות, לידות וכל מה שהופך אישה למיוחדת, את כל זאת יש לקחת בחשבון ולהתייחס במקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. כן, אפשר ואפילו ומומלץ להתאמן בכל תקופה, וכל זמן הוא זמן טוב להתחזק, להתחטב ולשחרר הורמונים שמחים לגוף. יש לך את הפוטנציאל ויש לך את האפשרות להגשים אותו, רק צריך לדעת איך ואיפה.

טלפון: 0777-313113

סניפים בתל אביב:
מרכז תל אביב- פרוג 9
רמת אביב- אליהו בית צורי 15
שכונת מונטיפיורי- יוסף קארו 19

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה