עמוד ראשי / אופנה וטיפוח / כמה פעמים ראיתן פרסומת שמבטיחה שמפו שיעניק לך שיער בריא ומלא ברק? אני מצאתי אותו!

כמה פעמים ראיתן פרסומת שמבטיחה שמפו שיעניק לך שיער בריא ומלא ברק? אני מצאתי אותו!

יקרות שלי רציתי לספר לכן על מוצר חדש שהכרתי לשיער, בתור מישהי שמנסה כול שמפו ומסיכה חדשה שמפרסמים ומקווה לקבל שיער גולש ומלא ברק כמו בפרסומות… רוב המוצרים שרכשתי לא היו כאלו. כן, אני יודעת זה השיער שלי ואני חיה איתו בשלום…אך כשאני מנסה משהו שהוא סוף כל הסופים אני חייבת חייבת לשתף, הרי למה שאהנה לבד?!

 mask

אז חברה הכירה לי את המוצרים ואני כהרגלי סקפטית ואמרתי לעצמי "נו טוב ננסה". לקחתי הביתה מספר דוגמיות של שמפו ומסיכה של אלין ביאנקו (למרות שיש גם בושם לשיער היסטרי שיכול להיות מעולה גם לאלו שמעשנות וסרום מדהים)

ניסיתי, השתמשתי והופתעתי! מעבר לריח הנעים, מעבר לכך שהמוצרים ללא מלח וזה טוב לשיער שעבר החלקה – התוצאה, הברק אחרי מקלחת פשוט מושלם! אני לא יכולה להסביר לכן אפילו עד כמה! בטוחה שתתנסו תגידו לי שצדקתי.

המלצתי לחברה ונתתי לה לנסות שיגעתי אותה נו ניסית?! ולבסוף כשהיא השתמשה קיבלתי ממנה הודעה כזאת ״את שומעת? מה זה המוצרים האלו?! סוף!" וישר התקשרה להזמין.

conditioner

המחירים סבירים בהחלט יחסית לכך שבמספרה עולה מסיכה יותר מ-100 ש"ח, שמפו ומסיכ ה  גדולה -260 ש"ח שניהם יחד.

553014_504001029686573_1841580485_n

 עמוד הפייסבוק:  https://www.facebook.com/ElinBiancoIsrael

אתר האינטרנט:  http://www.ElinBianco.co.il

  כמה נתונים על המוצרים שאתן חייבות לדעת:

1. כל המוצרים מיוצרים ללא מלחים, אלכוהול, סולפט ופרבן ולכן, הם מעולים לשיער שעבר החלקה, טיפולים כימיים ו/או טיפולי קרטין ומסייעים לשימור תוצאות ההחלקה לזמן רב יותר.

2. כמו כן, המוצרים הטיפוליים שלנו מעולים לשיער צבוע ומסייעים לשימור הצבע לזמן רב יותר.

3. בנוסף, המוצרים (פרט לבושם) מכילים כ- 6 שמנים טבעיים כאשר אחד מהם, שמן זרעי הדקל האורגני, שאוב מזרעי הדקל הניגרי ועשיר בקרטין טבעי.

4. הבושם לשיער- מוצר ייחודי, מלבד ריח טוב, מכיל גם מרכיבים של סרום טיפולי, מזין את השיער, נותן לשיער ברק, מעולה לנשים שלא חופפות כל יום ורוצות לשמור על שיער שמריח טוב עד 48 שעות ללא חפיפה. מונע מריחות לא נעימים לבוא במגע עם השערה, כשהוא למעשה עוטף בסיליקון את השערה וכך מבודד אותה.

5. המוצרים נמכרים כיום בקנדה ובארה"ב, בעיקר בטורונטו, מיאמי, ניו ג'רזי ולוס אנג'לס.

אני ממליצה בחום רב !!! תנסו ואשמח לשמוע מכן (:

.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה