עמוד ראשי / תינוקות וילדים / המלצה על כסא אוכל לילדים של בטיחותי

המלצה על כסא אוכל לילדים של בטיחותי

קימי וניל על כסא בטיחותיכאמא לשלושה ילדים שיש לה ים של הוצאות, אני מודה שלפעמים אני קונה על מנת לחסוך משהו יותר זול בידיעה מראש שאולי זה פחות איכותי…גם כשרכשתי כיסא אוכל ראשון לאריאל קניתי כיסא ענק כזה מפלסטיק שדי מהר עבר למחסן של אימא שלי כי הוא היה גדול, תפס חצי בית, היה צבעוני מידי ו…כל הזמן התפרק : )

כשקים וניל התאומים שלי גדלו רכשתי עבורם כיסאות-מושבים שמתחברים על כיסאות רגילים באמצעות רצועות…אבל גם כאן הכיסאות כל הזמן התלכלכו ונכנס אוכל בין הכיסאות, הרצועות התחילו להתפרק…בקיצור: עצבים!

אז החלטתי לחפש כיסאות אוכל איכותיים יותר לתאומים והגעתי לכתבה על כיסאות של בטיחותי, אמרתי לעצמי "מורן, נכון שהכיסא הזה יותר יקר אבל היי יש לו המון יתרונות"

כסא של בטיחותי1. הכיסא מתאים את עצמו לצורכי הילד החל מגיל 8 חודשים ועד גיל 12. לגילאים קטנים יש בר קדמי ומגש נשלף, (ניתן להסיר את המגש ולצרף את הילד לשולחן האוכל המשפחתי), מגיל שנתיים וחצי הילד יכול לטפס על הכיסא לבד באמצעות מדרגה…ו…גובה המושב מתכוונן כך שהוא יכול לשמש גם ככיסא ללימודים.

2. אהבתי שהצבע שלו ניטרלי, והעיצוב הוא מעץ נקי כך שזה יכול להתאים כמעט לכל סגנון ריהוט בבית.

3 .הכרית שעליה יושבים עשויה מבד נשלפת במהירות, והניקוי שלה משאריות אוכל לא הותיר כתמים.

4. והכי הכי חשוב עבורי זה שהכיסא שומר על היציבה של הקטנים ובטיחותי! כול בוקר לפני הגן אני מושיבה אותם עם ארוחת בוקר, הולכת לחדר להתארגן ויודעת שלא משנה מה הם יעשו הם בטוחים, ואני יכולה לקחת לי חמש דקות שלמות (כן יש דבר כזה) ולהתארגן בנחת וברוגע.

לסיכום: הכיסא הזה מבחינתי הוא השקעה לטווח ארוך וישרת אותי מספר שנים, כך שבמקרה הזה אם אני מונה את היתרונות, הוא בהחלט שווה את המחיר שהוא עולה.

*הכיסאות מיובאים מהולנד, ומגיעים במבחר דגמים – בצבע טבעי או לבן.
לשובבים ניתן להוסיף רצועה /רתמת בטיחות על מנת למנוע מהם ניסיון יציאה מהכיסא.

הטבה עד ה-30.12.14 לחברות Emush במקום 699 ש"ח —-> 630 ש"ח
(לרוכשות: לציין שקיבלתן את ההנחה מ-Emush)

מרכז הזמנות: 03-9385606/8
אתר: כסאות אוכל לתינוקות וילדים

.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה