עמוד ראשי / מתכונים ותזונה / נכון ש…הרבה יותר טעים לנשנש בלי רגשות אשמה?

נכון ש…הרבה יותר טעים לנשנש בלי רגשות אשמה?

מורן וצ'וקה - כל אחת והקריספי צ'יפס שלה

מורן וצ'וקה – כל אחת והקריספי צ'יפס שלה

שלום לכולם קוראים לי מורן ואני נשנשנית…
אוהבים אותך מורן…
כן, כן, בסדר…אל תשחקו אותה…מה אתם לא מנשנשים בסתר? מחביאים במגירה ליד המיטה איזה שוקולד? או לוקחים איתכם בתיק איזה משהו לנשנש למקרה שאיזה רעב עצבני יחליט לתקוף?

הרבה שואלות אותי "מורן את אוכלת?!", "איך את שומרת על הגוף שלך?", "את עושה דיאטה מסוימת?!"
אני לא בן אדם של דיאטות, אני אוהבת אוכל ויותר מזה אני אוהבת לאכול אותו…אז איך בכל זאת אני שומרת על הגיזרה? דרך החיים שלי מאז ומתמיד הייתה לשלב ספורט יום יום…בין אם זו הליכה, פילאטיס, קפיצה על חבל,
שיעור אירובי בסטודיו…בזכות האימון היומיומי אני מרשה לעצמי לנשנש בכיף ובלי רגשות אשמה…

במיוחד בשעות הערב, אחרי יום ארוך עם הילדים, אני נכנסת למיטה בשעה 21:00 (כן, כן הזדקנתי..), מדליקה לעצמי טלוויזיה ומתבייתת על סדרה שאני אוהבת ואז אני מגלה שאני לא לבד…הרעב התגנב לו ונכנס יחד איתי ועם בעלי למיטה…ואז…בגלל הרעב כמובן: ) אני מתחילה לטרטר את בעלי במשפט המוכר "ממי תביא לי"…

זה מתחיל בממי תביא לי דיאט קולה עם הרבה קרח,

ממי תביא לי פירות,

ממי אולי תעשה פופקורן?

ממי תביא לי גלידה…

העניין הוא שהכנסתי את בעלי לעניין הספורט והשמירה על המשקל, ובא לו למות מכל השטויות שאני אוכלת לידו…אבל לפחות הוא יורד ועולה 20 מדרגות בכל "ממי תביא לי", אז אני צוחקת ואומרת לו שמדרגות זה מעולה לחיזוק הישבן : )

השבוע קפצתי לחברתי "תותי בריאותי" לריכולים וקופי – אם תקפצו אליה לביקור תוכלו להתפנק בחלב סויה (משעמם), פריכיות אורז (משעמם לפרקים), חטיפי סובין (שאותי ממש משעממים, אלא אם כן אני והבטן לא חברים במשך כמה ימים)

"אני עושה לך קפה", היא אומרת "אבל אין אצלי בבית סוכר אז אשים לך חלב שקדים"…"נו באמת" אני עונה לה "אין לך משהו לנשנש שהוא גם טעים, גם בריא ושגם אפשר לזהות אותו לפני שמכניסים אותו לפה?" אחרי שנייה חברתי הבריאותית חוזרת לי עם ארגז של חטיפים…תבחרי: קריספי צ'יפס עם מלח ים, עם צ'ילי או שמנת-בצל?

אני לא מאמינה, את וצ'יפס מטוגן גרים תחת אותה קורת הגג?? זה חזון אחרית הימים
נראה לך היא עונה…זה צ'יפס אפוי והוא מופחת שומן!
יעני, לא משמין אני שואלת?!
הוא יותר בריא ועם פחות קלוריות ממה שאת מכירה…
יאללה ננסה…בחרתי לי את השמנת-בצל (נראה לי הכי טעים) וסוף סוף הרגשתי בבית : )

אז מעכשיו כל פעם אחרי אימון, כשהמאמן שלי אומר לי "מורן אם את רוצה להוריד אחוזי שומן, תפסיקי עם הנשנושים" וביננו רק למאמן שלי אני מוכנה לציית…הפסקתי לנשנש שטויות ואם בא לי משהו אני נופלת על הקריספי צ'יפס ורגשות האשם היחידים שיש לי מתעוררים מזה שאני לא מציקה לבעלי ב"ממי תביא לי" וחבל כי אין כמו להיות אישה מציקנית : )


.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה