עמוד ראשי / אמהות / לעבוד מהבית?

לעבוד מהבית?

קורס מסחר ב-אי-ביילהישאר בבית עם הילד ולהתפרנס ממסחר באי ביי

חופשת הלידה שלך עומדת להסתיים ואת חוככת בדעתך האם בכלל את מעוניינת לחזור לשגרת יומך שהייתה קודם לכן או שזהו צומת דרכים בו ניתן לפנות לדרך אחרת. רוב האמהות חוו את התחושה מלאת ייסורי המצפון של החזרה לעבודה ומציאת מטפלת או משפחתון לילד, ואף מצאו את עצמן במחשבות האם החזרה לעבודה משתלמת לאור העובדה שסכום לא מבוטל מושקע במסגרת הטיפול בילד. אמהות רבות מוצאות את עצמן מנסות לתפוס את המקל בשני הקצוות- להקים עסק ביתי או לעבוד בדרך כלשהי מהבית וכך להתפרנס, גם אם באופן חלקי, לחסוך את עלות הטיפול הגבוהה בילד וגם להיות בקרבתו עוד זמן, בשלב בו הוא זקוק לאמו יותר מאשר לחברת בני גילו או למסגרת. בזכות האינטרנט ניתן היום למצוא מבחר גדול של עבודות אותן ניתן לבצע מהמחשב הביתי. אחת העבודות שהיא הקמת עסק לכל דבר היא המסחר באי ביי. מה נדרש על מנת לסחור באי ביי? האם אפשר להסתמך על האי ביי כמקור פרנסה?

השוק של שנות האלפיים
על השאלה האם ניתן להסתמך על האינטרנט כמקור פרנסה ננסה לענות באמצעות המחשה של מהו האי ביי בעצם. דמיינו לכם שוק ענק, שוק שבו עשרות אלפי דוכנים שניתן למצוא בהם הכל מהכל: ביגוד והנעלה, חפצים לבית, פריטים לאספנים, פריטים לעיצוב, מכשירי חשמל ואפילו אוכל. בקיצור- שוק שיש בו פשוט הכל. יתרה מכך, השוק הזה פועל 24 שעות ביממה. אדם שיש לו אפילו יותר מדוכן אחד בשוק כזה, שמחדש כל העת את סחורתו ואף מיידע את קהל הקונים על קיום הדוכן שלו- האם יוכל להתפרנס מכך? בהחלט כן. ישנם מוכרים בדוכן בשוק העירוני אשר מוכרים סוג אחד של סחורה ומצליחים להתפרנס, אז על אחת כמה וכמה מוכר בשוק הגדול בעולם שסחורתו מוצגת בכל רגע ואף חשופה למיליוני אנשים. סדר הגודל של החשיפה שנותן האי ביי היא עצומה. מדהים כי את אותו חפץ בדיוק יכול לרכוש באותו רגע קונה מסין וקונה מישראל. כן, זהו האי ביי, כך שאם את בעלת רצון, נחישות והתמדה וגם יש לך עניין בסוג מסוים של סחורות- זה הזמן להיכנס לעניין, להתמיד בו וגם לראות תוצאות.

איך מקימים עסק באי ביי?
אז מהיכן מתחילים? על מנת להתחיל ולהריץ את העסק אין צורך למעשה ברכישות מוקדמות של המוצר. את הרכישות ניתן לבצע על סמך הזמנותיהם של הקונים. זאת בתנאי שהמוצרים הם זמינים וניתן לרכוש אתם בכל עת. העבודה אשר נדרשת בטרם מתחילים למכור מוצרים היא סקר שוק אודות המוצרים. מומלץ לבדוק מהם המחירים אותם גובים מוכרים אחרים עבור המוצר. לאחר שבדקנו מהם המחירים בהם נמכר המוצר באי ביי, יש לחפש יבואנים או סיטונאים אשר מהם נוכל לקנות את המוצר במחיר זול משמעותית מהמחיר בו אנו מתכננים למכור את המוצר. זוהי עבודת שטח לא קלה, אך החלט ניתנת לביצוע. אחוז מסוים מהרווח עבור מכירתו של כל מוצר היא בהחלט קלף מיקוח שבעזרתו ניתן להתחיל בעבודה משותפת מול אותם ספקים כאשר כולם יוצאים מורווחים. כמו בכל עסק, בשלבים ההתחלתיים יש לדחוף ולהתאמץ יותר. לאחר מספר חודשים הדברים זורמים ביתר קלות. היתרון הגדול באי ביי הוא שכל הנתונים באשר למכירות מוצר הם פתוחים. ניתן לראות כמה קונים פוטנציאלים התעניינו לעומת מספר הקונים בפועל, באילו מחירים נמכר במידה ונמכר במכירה פומבית, כמה זמן מוצע המוצר עד לרכישתו ונתונים נוספים. בעזרת כל אלה תיגשו להקמת העסק חכמים יותר.

הוצאות בגין המכירה באי ביי
ההוצאות בעקבות המכירה באי ביי אינן רבות אך יש לקחת אותן בחשבון. עמלות אי ביי ופייפאל- המערכת באמצעותה נעשה התשלום בדרך כלל הן בגובה של 10-15% ממחיר המוצר. נגבה מחיר גם עבור משיכת כסף ממערכת הפייפאל לחשבון הבנק. ישנם גם מיסים המשולמים למדינה כמו בכל עסק אחר, אך כיוון שמכירות באי ביי נחשבות לעסקאות יצוא, ניתן לקבל זיכוי על המע"מ.

לסיכום, מכירות באי ביי של מוצר שאתם אוהבים ומתחברים אליו יכול להפוך לעסק פורח עם נחישות והתמדה. עסק כזה מאפשר לכן, האימהות, להישאר עם הילד בבית, ליהנות מגידולו כשאתן מביאות הכנסה משמעותית ונהנות מעבודה מגוונת ומעניינת.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה