עמוד ראשי / כושר וספורט / איך ירדתי 47 קילו? The123Diet

איך ירדתי 47 קילו? The123Diet

רינה_פרומובסקי"זה היה כמו בגמילה, הייתי ממש בקריז למתוק"
כשאני נתקלת בפיתוי, יש לי משפט שאותו אני משננת לעצמי וזה מונע ממני למעוד: "דקה על השפתיים, שנה על המתניים"
זה עובד!

שמי רינה, אני מביתר עילית. בת 46, נשואה ויש לי 3 ילדים.
משקלי לפני הירידה היה 117 קילו, היום אני שוקלת 70 קילו, זה אומר שירדתי 47 קילו ושמחה לבשר לכולם שאני שומרת על משקלי כבר 3 שנים ומרגישה נפלא!

אני רוצה לשתף אתכן בתהליך שעברתי שאותו תוכלו גם אתן לעבור בקלות רבה יותר ממה שאני עברתי, פשוט כי גיליתי שיטה שבחוויה האישית שלי היא הכי נכונה שנתקלתי בה כדי לרדת במשקל.

יום אחד החלטתי שלהיות שמנה זו לא אופציה יותר. "בדיקות המעבדה הלא תקינות הובילו אותי לשינוי המבורך", היא מספרת. "היו לי תפקודי כבד גבוהים, אבנים בכיס מרה, לחץ דם גבוה וחוסר תפקוד בתחומים חשובים בחיים. הגעתי למרמור וחוסר חיות, לא חייתי את החיים ולא נהניתי ממה שהם מציעים".
נפרדתי ממתוקים ומפחמימות והתחלתי לצרוך קטניות, דגנים, פירות וירקות. ההתחלה, לא הייתה פשוטה בכלל. היה לי קשה מאוד לעמוד ברצון העז למתוק, וזה היה ממש כמו גמילה. הרגשתי ממש בקריז, זה לווה בעצבים וגם אני וגם הסביבה שלי סבלנו. אבל היום אני כבר אחרי המשבר – הגוף רגיל ואפילו דורש אורח חיים בריא. התפריט שלי מזין באמת את כל התאים בגוף וגורם לו לרוגע מצורך בנשנוש.

משפחתי חיבקה את אורח החיים הבריא החדש שהגיע לבית. "הם ראו שהפעם אני נחרצת והגיבו באהבה ובתמיכה מלאה. בעלי הצטרף למסע הבריאות שלי והשיל 16 קילו, והילדים גילו עולם חדש של מזון. כיום כולם אוכלים אצלנו בריא ומאוזן.

עם זאת התוצאות לא הגיעו בן לילה, כשהגעתי למשקל 82 קילו, הגוף סירב להמשיך ולשתף איתי פעולה. מה שלא ניסיתי – המשקל לא חייך אלי, ולא הצלחתי להוריד עוד במשקל. החלטתי לחפש עזרה חיצונית. אחרי חיפושים רבים וחקירה מעמיקה של תכניות דיאטה למיניהן הגעתי לחברת  123 דיאט.

המצב השתפר די מהר, הרצון העז למתוק פחת. החל תהליך של שריפת שומן שפשוט התביית במקומות מעצבנים, שחררתי את 12 הקילו האחרונים, הכי מעצבנים והכי קשים, הצרתי היקפים וגופי קיבל פרופורציות נכונות והתחטב. אני אוהבת את היכולת שיש לי היום להתלבש כמו שפעם רק חלמתי. פתאום כיף לצאת לרקוד, כיף וקל ללכת, להתכופף, לעלות במדרגות. האנרגיות גבוהות והחיים בכל תחום השתדרגו מאוד".

המלצתי לכן, קבלו החלטה וצאו לדרך.

גם אם נפלתן, גם אם אתן חושבות שכבר ניסיתן הכל, המשיכו מיד ואל תגידו 'כאשר אבדנו אבדנו'. הדרך נהיית קלה יותר אחרי כל נפילה. כשאתן עומדות מול פיתוי, חישבו "דקה על השפתיים, שנה על המתניים".

כשאני מתפתה, אני שואלת את עצמי מה אני באמת רוצה? האם העוגה/בורקס..הזאת מקדמים אותי למטרה?

פשוט קבלו החלטה רצינית וקחו אחריות על חייכן, כי אתן העוגן של מישהו. יש לכן משפחה שצריכה אתכן בריאות וחזקות לעוד הרבה שנים".

כדי לקבל יותר פרטים על התכנית שבזכותה אני הצלחתי לחצו כאן והשאירו פרטים.
בהצלחה!

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה