עמוד ראשי / לשעות הפנאי / לרפד ספה או כורסא מחדש? מסתבר שזה לא בשמיים!

לרפד ספה או כורסא מחדש? מסתבר שזה לא בשמיים!

ריפוד כורסא צד שמאל לפני וצד ימין אחרי

ריפוד כורסא צד שמאל לפני וצד ימין אחרי

כשעברתי לבית הנוכחי שלי, החלטתי מראש שאני לא משקיעה בריהוט כדי שיהיה לילדים מרחב לעשות כרצונם בלי שהלב שלי יפעם בחוזקה בכל פעם שהם רצים עם שאריות של אוכל ובעיקר פסטה ומעדנים היישר לספות.

נו טוב, התבדתי.. למרות שהספות שיש לי בבית לא מושקעות בכל זאת התבאסתי לראות את כל הכתמים שיש עליהן. בכל מה שקשור לילדים הבד שלהן לא מתאים וכל נגיעה משאירה עליהן כתמים. כל בוקר כשהייתי קמה הייתי אומרת לעצמי ״מורן יאללה לתרום את הספות" לא יכולתי לראות את הלכלוך הזה יותר.. אבל רגע לפני שנפרדתי מספה ומשתי כורסאות חבר טוב שמתעסק בעיצוב הבית מושיק גלאמין המליץ לי על חברת ״ארוטקס״ שיש להם מבחר עצום של בדים והם מרפדים מושלם.

האמת? תמיד חשבתי שלרפד כורסא מחדש זו הוצאה של אלפי שקלים, ואולי עדיף לרכוש סלון חדש במקום.. אבל גם כאן הופתעתי ממש לטובה! ב"ארוטקס" נפגשתי עם אדם קסום להפליא בשם דורון והייתי בשוק מהיצע הבדים.. הראתי לדורון את ה״כלה״ ובחרנו בדים מיוחדים לילדים שובבים, בדים שיורד מהם לכלוך וכל לכלוך (מסתבר שקיים בד כזה)

-מחירים לריפוד כורסאות בין 1200-800 ש"ח תלוי בכורסא, תלוי בעבודה.
כ"כ שמחתי שזה המחיר – הייתה לי כורסא ששילמתי עליה לא מעט כסף והיא התלכלכה בצורה נוראית – איזה מזל שלא זרקתי אותה!
-את ספת הרביצה שלי עולה לרפד 1200 ש"ח.
-ולספה ממש גדולה המחיר נע בין 1500-2000 ש"ח (תלוי בגודל).

אז נכון שתמונה אחת שווה לאלף מילים? הנה תתרשמו בעצמכן מהעבודה המושלמת, צילמתי לפני ואחרי, ומרוב התלהבות גם הזמנתי אצלם וילונות, ועכשיו הבוקר שלי פשוט מושלם : )

אז אם גם אתן קשורות לספה או לכורסא שכבר עשתה את שלה ובא לכן לחדש תיצרו קשר עם דורון מ"ארוטקס" ותגידו שמורן שלחה אתכם. ידאגו לכן למחירים הטובים ביותר והכי חשוב שירות חם ומהיר.

דורון מ"ארוטקס" – 050-744-2202

.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה