עמוד ראשי / לשעות הפנאי / מאותגרי קשב וריכוז – מכללת יוזמות

מאותגרי קשב וריכוז – מכללת יוזמות

אובי רז ומורן אייזנשטייןאובי רז – מנחה מובילה בקורס הכשרת מאמנים ואימון למאותגרי קשב וריכוז במכללת יוזמות, פותחת לנו דלת לעולם המאתגר של אנשים עם קשב וריכוז.
אובי מדברת איתנו על תהליך האימון והכלים להתמודדות והתנהלות עם קשב וריכוז. לימודי אימון בקשב וריכוז מניחים ביסודתם את התהליך האימוני להתמודדות והתנהלות עם מאותגרי קשב וריכוז, ניהול המחשבות השליליות, השגת כלים, קבלת החלטות נכונה ועוד.

אובי רז מנחה את קורס קשב וריכוז במכללת יוזמות אשר מציע אימון אישי ממוקד תוצאה, קצר מועד אשר שם דגש על מודעות למאפייני הפרעת הקשב והריכוז והתמודדות איתם.
לכל אורך התהליך המתאמן נתמך ע"י המאמן עד שהוא רוכש לעצמו "ארגז כלים" עשיר, ובהדרגה יכול לנווט בעצמו לעבר היעדים והמטרות שהוא מציב לעצמו.

הקורס מקנה לסטודנטים ידע נרחב ומעמיק על מאפייני הפרעות קשב ולקויות למידה וכן כלים מעשיים ופרקטיים לטיפול והתמודדות עם נוער ומבוגרים הרוצים להפוך ממתנהלים על ידי ההפרעה למנהלים ושולטים בהפרעה.

מכללת יוזמות מעבר להיותה מכללה וותיקה ומקצועית בתחום האימון, היא בית חם ואוהב לסטודנטים ולבוגרים שלה, מקום המקדם פעילויות בתחום האימון, מעורבות ותרומה לקהילה, עזרה בקידום ופרסום אוכלוסיית המאמנים ומקום המעודד יזמות והתפתחות.

טל: 1-700-70-88-80
אתר: http://www.yozmotgroup.co.il
גם בפייסבוק: קבוצת יוזמות


logo-yozmot-star

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה