עמוד ראשי / לשעות הפנאי / דרך הצלילים – מוסיקה לתינוקות

דרך הצלילים – מוסיקה לתינוקות

דרך הצלילים מוסיקה לתינוקותדרך הצלילים – דיסק חדש של מוסיקה לתינוקות. בדיסק מוסיקה מקורית ואיכותית לקטנטנים ולגדולים. הדיסק כולו נוצר בשביל הילדים ומכוון אליהם מתוך אהבה והבנה של עולמם וצורכיהם.

הדיסק דרך הצלילים מורכב משירים, דקלומים, מנגינות וצלילים, במגוון רחב של סגנונות ומקצבים. האזנה חוזרת לשירים ולדקלומים תוך משחק, שירה, ריקוד והצגה תחזק את הקשר הרגשי בין הילד להורה ותהווה חוויה משותפת חיובית ומהנה. השיתוף שנוצר דרך המוסיקה נותן לילד תחושת ביטחון ושייכות ומהווה שפה חדשה לתקשורת והרגעה.

כלי הנגינה המשתתפים בדיסק הינם אותנטיים ומיוחדים, השירה מוקפדת ועדינה, והעיבודים מורכבים, אך אינם עמוסים מידי, כך שהדיסק מותאם לאוזני קטנטנים ממש מלידה. ההנאה של הילדים גדלה עם צמיחתם, ובכל פעם הם שבים ומגלים עניין מחודש בחלקים שונים של השירים והמנגינות. דרך הצלילים – מוסיקה לתינוקות – עולם שלם וקסום לתינוקך.

קרן שליו – אמא לשלוש, זמרת ויוצרת.
מורה למוסיקה לגיל הרך בגנים ובקבוצות הורים וילדים, ומנחת קבוצות ליווי לאמהות ותינוקות לאחר לידה.

קרן מספרת: "הדיסק נולד מתוך העבודה שלי בשטח, ראיתי את ההצלחה של החומרים והחיבור המיידי של התינוקות והילדים למוסיקה והבנתי שאני רוצה להעניק את המתנה הזו לכמה שיותר תינוקות, ילדים, אימהות, ואבות, ושכל אחד יוכל ליהנות מהחוויה."

להזמנת הדיסק: 050-4644620 (מחיר הדיסק: 50 ש"ח – למזמינות דרך אתר Emush תינתן הנחה – 10%)
אתר דרך הצלילים: www.musikeren.co.il
דף הפייסבוק: דרך הצלילים

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה