עמוד ראשי / תינוקות וילדים / מופתה – מחמם ידיים וגם משטח החתלה?

מופתה – מחמם ידיים וגם משטח החתלה?

מופתהספורט זה חלק ממני, ובימים שלא יוצא לי ללכת לחדר כושר, אני עושה הליכות בחוץ…לכן שמחתי כשקיבלתי "מופתה" לעגלה, וכפפות "מופתה" לטיולון, חשבתי לעצמי שזה הגיע בדיוק בזמן, כשמזג האוויר הופך להיות חורפי וקר יותר – נעים יותר ללכת עם העגלה כאשר כפות הידיים נותרות חמות כשהן נחות להן בתוך ה"מופתה" הנעימה למגע, ומצד שני ניתן לשלוף אותן במהירות במידת הצורך…ביקשתי מדנה עוז בריקן בעלת המותג לספר לי הכל אודות ה"מופתה"…

דנה מספרת: "המופתה נולדה מהצורך לחמם את הידיים בחורף כשקר. השם מופתה במקור הוא שם רוסי. בעבר נשות רוסיה האמידות בכדי לחמם את ידיהן בקור השתמשו במופתות העשויות מבד/פרווה. בחורף גשום התהלכתי עם האחיין המקסים שלי וידיי קפאו ונרטבו (מכירות את התחושה?) אותה חווית קור העלתה בי את הרעיון של מופתה לעגלת תינוק, מגן קבוע לידיים, כזה שתמיד שם ולא דורש חיפוש או סירבול (לענות לפלאפון עם כפפה זה לא שיא הנוחות)." מופתה לעגלה ידית אחת

מופתה לעגלה בעלת ידית אחת – המופתה היא פתרון לחימום ידיים נעים ולא מסורבל, חמים וכיפי וגם משמש כמשטח החתלה. כשהמופתה אינה מחוברת לעגלה, ניתן לפתוח אותה ולהניח עליה את משטח הבד ולהחליף לתינוק בקלות וללא צורך בחיפוש מקום נקי להחלפת החיתול. במופתה ישנו כיס לאחסון בד ההחתלה.  הבד עשוי מ 100% כותנה וניתן לכיבוס במכונת כביסה. המופתה מיועדת לעגלה בעלת ידית אחת ועל כן מצאנו פתרון גם לעגלות עם שתי ידיות אחיזה.

כפפות מופתה לטיולוןכפפות מופתה לעגלה בעלת שתי ידיות (טיולון ולא רק) –  נוחות להרכבה על העגלה מחממות, נעימות והידיים נשלפות בקלות. כפפות המופתה יכולות להישאר באופן קבוע על העגלה ואף ניתנות לכביסה במכונה או ביד. הכפפות ניתנות לשימוש בכל סוגי העגלות: עם ידית אחיזה אחת וכמובן עם שתיים. כאשר משתמשים במופתה ובכפפות  המופתה – הידיים נשארות חמות ומוגנות מהגשם הרטוב, מהרוח והקור – העלולים לגרום לסדקים ויובש בעור כפות הידיים. אנו מקפידים על איכות וטיב המוצרים. הבדים הינם נוגדי מים ופנים המוצרים עשויים מבדים מחממים ונעימים. המופתה והכפפות הן מתנה מושלמת עבורך ועבור יקירייך אשר בחו"ל.

אתם מוזמנים להיכנס לדף הפייסבוק שלנו, להתרשם, להכיר את המוצרים ולהתעדכן לגבי נקודות מכירה, שיהיה לכולנו חורף חמים ונעים : )

לדף הפייסבוק: muffta טל להזמנות: 054-7411671
המוצרים בתהליך רישום מדגם, זכויות
Muffta

מופתה לעגלה עם ידית אחת          כפפות מופתה לטיולון

מתנה מושלמת ליולדת! 

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה