עמוד ראשי / תינוקות וילדים / תאומים / מורן ממליצה על twins

מורן ממליצה על twins

Twins הוא אתר המוקדש כל כולו לתאומים, להורי תאומים ולמי שאוהב אותם. האתר הוקם ע"י הורים לתאומים עבור הורים לתאומים ולשלישיות, על מנת להקל עליכם, ההורים, ולאפשר לכם להיות ערוכים טוב יותר בקבלת הקטנטנים לחיק המשפחה באתר ניתן להשיג: מוצרי תאומים, מתנות לתאומים, עגלות תאומים ממיטב היצרנים והמותגים המובילים בארץ ובעולם לצד מגוון חדשני של מוצרים אשר עוצבו לתינוקות ולתאומים בפרט. האתר מספק מידע חיוני להורי תאומים על כל היבטיו:

הריון תאומים – אתר Twins מספק מידע על התפתחות הריון תאומים – לפי השבוע בו את נמצאת, מהם מאפייני אותו שבוע , מהו השוני בהתפתחות הריון תאומים לעומת הריון יחיד ואיפה ניתן להשיג קורסי הכנה ללידת תאומים בארץ.

בדיקות בהריון תאומים – מהן הבדיקות הייחודיות להריון תאומים, ומה השוני במעקב בין הריון רגיל להריון תאומים ואילו בדיקות כלולות בסל הבריאות.

לידת תאומים –האם ניתן ללדת תאומים בלידה רגילה? ולמה לצפות מיד אחרי הלידה – מידע על נהלי בתי החולים ללידת תאומים רגילה, הכנה למצב פגות והנקת תאומים.

זכויות הורי תאומים – הורים לתאומים זכאים לתנאים מקלים בביטוח לאומי, מענק לידה מורחב, חופשת לידה מוארכת ועוד…

הורות לתאומים – גידול תאומים הוא משימה מאתגרת ולה היבטים שונים על חלוקת תשומת הלב, הרגלי שינה, רגשות האשמה ותפקוד ההורים במסגרת אינטנסיבית זו. אתר Twins מספק טיפים ומידע ממיטב אנשי המקצוע להתפתחות תאומים, גידול תאומים, הרגלי שינה של תאומים.

צרכנות והטבות לתאומים – מידע על חברות המספקות תנאים והנחות לתאומים, רשימת הציוד שיש לרכוש עבור תאומים תוך שימת דגש על צרכנות נבונה.
כל זאת ועוד, על מנת להציע לתאומים ולהוריהם נוחות מרבית בהגשת המידע ובהערכות לקראת השמחה הכפולה של המשפחה.

פרטים:
מרכז מידע להורי תאומים: http://www.twins.co.il/content.aspx?id=4
דף הבית: http://www.twins.co.il
טלפון: 09-9584738

תגובה אחת

  1. האם תוכלי להוסיף בדיקות נוספות שצריך לערוך על הבדיקות המופיעות בקישור? תודה מראש.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה