עמוד ראשי / הריון ולידה / מורן ממליצה על "צילום מלידה"

מורן ממליצה על "צילום מלידה"

בשנתיים האחרונות החל להתפתח בישראל טרנד חדש – צילום לידות. זוגות אשר מזמינים צלמת מקצועית להתלוות אליהם ולתעד את הלידה ואת הרגעים הראשונים של הרך הנולד באוויר העולם. מי שאחראית על הטרנד ומובילה אותו היא הצלמת דנה אופז.
"במשך שנים צילמתי אירועים, חתונות בעיקר", מספרת דנה. "כשנולד הבן הגדול שלי הבנתי שאני לא יכולה יותר להיות כל ערב מחוץ לבית. היה לי חשוב לבלות איתו זמן, ולכן עזבתי את הצילום, ועבדתי במשרות אדמיניסטרטיביות במשך כמה שנים".

לאחר שנולד עמית, בנה השלישי, חשה דנה שהגיע הזמן לעשות בשביל עצמה. "ידעתי שאני רוצה לחזור לצלם, רק שלא ידעתי בדיוק מה ואיך. ואז בעלי אמר פתאום: 'אולי תצלמי לידות?'. נראה לי שעד היום הוא מלקה את עצמו על הגול העצמי הזה, שהשאיר אותו להתמודד לבד עם שלושה ילדים כשאני יוצאת לצלם לידה באמצע הלילה, אבל הייתי פשוט מאושרת, ולא הבנתי איך לא חשבתי על זה קודם".

"התגובות של זוגות שרואים את תמונות הלידה, כשהן ערוכות לסרטון מרגש עם מוסיקה שהם בחרו, מלוות תמיד בחיוך של אושר, דמעות של התרגשות, ואפילו התפלאות ותמיהה, כי הם לא זוכרים מה היה שם", אומרת דנה. "תמונות הלידה מציגות את ההתרחשויות בחדר הלידה באופן מחמיא בו מופיעים שני בני הזוג, כשהם מרוכזים בחוויה הזוגית שלהם, בתמיכה ובביחד שלהם".

אין ספק כי מדובר ברעיון מיוחד, אשר משאיר לזוגות מזכרת מדהימה ומעניק לרך הנולד מתנה מהרגעים הראשונים לחייו, בסרטון מרגש ובאלבום תמונות דיגיטאלי.

צפו בראיון שערכתי עם הצלמת דנה אופז, ורוני מודריק (אשר עברה חוויה של צילום לידה)

קישור לאתר – www.danaofaz.com
קישור לדף פייסבוק – http://www.facebook.com/DanaOfazBirthPhotograpy

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה