עמוד ראשי / אופנה וטיפוח / מורן ממליצה על pure beauty

מורן ממליצה על pure beauty

אל שירי רוטנברג – PURE BEAUTY הגעתי לאחר ששמעתי שהיא מומחית בשיטה ייחודית של עיבוי והארכת ריסים.
הכוכבות המובילות בהוליווד ביניהן: אנג'לינה ג'ולי, ניקול קידמן, ג‘ניפר לופז, פאריס הילטון ועוד רבות כבר אימצו את השיטה של עיבוי והארכת הריסים הייחודית.
שיטה זו מעניקה מראה נקי וטבעי של ריסים ארוכים, מלאים ועבים, ללא צורך במסקרה.
לאורך קו הריסים ישנם ריסים באורכים שונים. הריסים הנמצאים בקצוות העיניים קצרים מאלו שבמרכז העין. כדי ליצור מראה טבעי, פותחו אורכים שונים של ריסים המותאמים לכל לקוחה בהתאם לאורך הריס הטבעי ולרצונה. הריסים מודבקים לריס הטבעי אחד על אחד בדבק מיוחד. בעבר, ריסים ארוכים שהודבקו, החזיקו מעמד יום אחד בלבד ונראו מלאכותיים מאד. ריסים אלו פותחו בטכנולוגיה מתקדמת היוצרת ריסים עגולים וקלים במשקלם, נוחים ועמידים במים כחודשיים ימים!! כיוון שהדבקת הריסים אינה מתבצעת ישירות על עור העפעף אלא רק על הריסים הטבעיים, הדבק אינו בא במגע עם העור ואין חשש לבצע את ההדבקה לכל אחת, וללא גירוי או אלרגיה. התהליך אינו כרוך בכאב ואינו גורם נזק לריסים הטבעיים.

הארכת הריסים הנה פתרון מצוין לנשים בעלות ריסים בהירים, דלילים או קצרים ומאפשרת ליצור מראה טבעי או מראה דרמטי המושך תשומת לב ובאורך הנדרש על פי רצונה של הלקוחה. שירי התמחתה בשיטה האמריקאית המובילה בעולם לפני 7 שנים ובעלת ניסיון רב ואף מעבירה סדנאות אישיות והשתלמויות בשיטה הייחודית PURE BEAUTY

שירי רוטנברג – מאפרת מקצועית וקוסמטיקאית פרא רפואית מדופלמת. למדה והתמחתה בשיטה האמריקאית המובילה בעולם לעיבוי והארכת ריסים, ואף החדירה אותה בארץ בהצלחה רבה על לקוחותיה המגוונים, מנשות עסקים ודוגמניות צמרת, שחקניות ידועות בארץ ונשים בכלל.

מוזמנות לצפות בסרטון עם שירי ואיתי בו עברתי את התהליך של עיבוי והארכת הריסים, ואף שאלתי את שירי שאלות רבות אודות השיטה.

שירי רוטנברג- pure beauty
כתובת: ריינס 22, גבעתיים
טלפון:050-3999170
פייסבוק:Shiri – Pure Beauty שירי – פיור ביוטי

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

גלול למעלה