עמוד ראשי / לשעות הפנאי / מכירות את זה שאתן רוכשות ספה חדשה?! שטיח?! יופי! תתחדשו.

מכירות את זה שאתן רוכשות ספה חדשה?! שטיח?! יופי! תתחדשו.

f22543de193c21d67ac8a2c5d8713ca9

עכשיו נסו לתאר את התחושה שהילד סיים לאכול מילקי ורץ רץ רץ ואופס שם ידיים על הספה/ כורסא/ נפל על השטיח. אני מאמינה שכל הורה מכיר את זה. אז למרות שכשנולדו התאומים בחרתי לקנות את הכי זול כדי שלא יכאב לי על הלב, עדיין זה מבאס לראות כל בוקר מחדש את הכתם הזה.

אז כמובן שכולנו יודעים שיש את החברות האלו שמגיעות הביתה ובמטה קסם הופכים הכל לחדש אבל התעצלנו להזמין. אז אני רוצה לספר לכם על משה, אדם לפני הכל מקסים! אחראי והכי חשוב איש מקצוע למופת, שיגיע עד אליכם הביתה ויהפוך את הישן לחדש או את החדש שנהרס לחדש עוד יותר. אתם מוזמנים להתרשם מהתמונות לפני ואחרי פה למטה ולדעת שזה ממש אמיתי.

מילה של אימוש זו מילה.

moshe "ריפוד נקי": העסק נותן שירותים לשוק הפרטי, המוסדי, מסעדות, בתי מלון, משרדים ועוד. העסק נוסד לפני כ-5 שנים, השירות ניתן עד לבית הלקוח. ניתן שירות אישי ומקצועי הגעה לבית הלקוח ללא התחייבות למתן הצעת מחיר.

תחום עבודה – ניקוי טקסטיל סוגי בדים כגון: ספות, כורסאות טלויזיה, מזרנים, ריפודי רכבים, כריות נוי, כסאות מחשב וכסאות פינת אוכל, שטיחים ועוד.

שיטת העבודה: עם מכונת הזרקה יניקה שיטה זו היא על בסיסי מים וחומרים מיוחדים שמפרקים את כמעט כל סוגי הכתמים. כל סוג של בד זקוק לניקוי. במקרים מסוימים בהם הבד נשלף, ניתן לכבסו במכונת כביסה, אך ישנם ריפודים לא נשלפים כגון: כיסאות, כורסאות, ספות וכלה בראשי מיטות מזרנים וכד’. כאן כבר דרוש ידע וניסיון מקצועי.
על מנת להשיג את תוצאות הניקוי הטובות ביותר, יש צורך במספר פרמטרים:
אבחון סוג הבד והתאמת הניקוי עבורו. חשוב לציין ש"אין סוג אחד של ניקוי לכל סוגי הבדים, אלא יש סוגי ניקוי שמותאמים לכל סוגי הבדים”.

בחברת moshe "ריפוד נקי" תקבלו את השילוב המקצועי של אבחון הבד, התאמת סוג הניקוי וביצוע עבודה מקצועית ומהימנה. כשירות, אנו שולחים אליכם נציג מקצועי לצורך אבחון סוג הבד, התאמת סוג הניקוי הנדרש ומתן חוות דעת מקצועית והצעת מחיר.

כתובת האתר: ripudnaki.co.il

טלפון: 054-4332242

.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה