עמוד ראשי / לשעות הפנאי / טיפים והזמנה למכללת עידן ההורות

טיפים והזמנה למכללת עידן ההורות

idan-logoמכללת עידן ההורות הוקמה ע"י נעמה סבג שמש. נעמה, אמא לעידן ואופיר ורעייתו של שמעון. התפקיד החשוב בחיי הוא האמהות והוא אשר הביאני להקים את עידן ההורות.

כאמא, היה ברור לי כי שעות העבודה הסטנדרטיות אינן מתאימות לי ואני צריכה לנהל את עבודתי בזמן המתאים לביתי ולילדיי. כמנחת הורים ויועצת שינה אני עוסקת כשבע שנים מתוך אהבה גדולה בתחום. בשל הצורך לתת מענה לעוד הורים, הרחבתי את רשת עידן ההורות והקמתי מכללה המכשירה את אנשי המקצוע לתחומים משמעותיים אילו. כצוות אנו נהנים יום יום מליווי המשפחות ומליווי הסטודנטים לשינוי המיוחל בחייהם. אתם מוזמנים לפנות בכל שאלה.

מכללת עידן ההורות היא רשת בינלאומית הנותנת שירותים בנושאים: הדרכת הורים, ייעוץ זוגי, ייעוץ שינה, ליווי לאחר לידה והורות ראשונית. ניתן ליהנות מייעוץ מהדולות והיועצות וגם לרכוש ידע וללמוד מקצוע חדש.

בסרטון זה נעמה מזמינה אתכן להכיר את מכללת עידן ההורות, וגם משתפת בטיפים: מה המשמעות של הבכי של תינוקך? מה המשמעות של בניית סדר יום? ממה נובע השינוי ההתנהגותי של ילדך? וגם על החשיבות של לזכור את עצמך, לעשות מה שטוב לך ולאפשר לעצמך להעשיר את עצמך בידע חדש.

אני מזמינה אותך לבוא למכללת עידן ההורות להתרשם מהימים הפתוחים, ולחוות את השירות והייעוץ מהסטאז'ריות במחירים סמליים על מנת שתוכלי ליהנות משינה והורות טובה.

אתר: מכללת עידן ההורות
דף הפייסבוק: עידן ההורות
יצירת קשרמשרד: 077-4535155 נעמה: 052-4538140
אימייל: idan.hahoroot@gmail.com

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

גלול למעלה