עמוד ראשי / לשעות הפנאי / מלונות ידידותיים לילדים

מלונות ידידותיים לילדים

מלון-עם-ילדים-באילתאם בעבר אותם בתי מלון שימשו את כולם והיוו מקום לנופש עבור זוגות בירח דבש ומשפחות הומות ילדים כאחד, היום ישנה חלוקה ברורה בין בתי מלון המיועדים בעיקר לזוגות המעוניינים בשקט ובאינטימיות שלהם ומושם בהם דגש על פרטיות, שקט, רומנטיקה ופינוק לבין בתי מלון תוססים יותר שמוכנים ומזומנים להכיל משפחות עם ילדים כולל הפעלת והוצאת המרץ לקטנים ולגדולים כאחד.

מהם ההבדלים הבולטים בין מלון לזוגות ומלון למשפחות?
בתי המלון המיועדים באופן מובהק לזוגות הם מלונות הבוטיק. קונספט זה של בתי מלון הוא חדש יחסית ונועד לענות על הצורך של זוגות אשר מעוניינים לקבל את השירותים המוענקים בבתי מלון מחד, אך לחוש אווירה של שקט ופרטיות כפי שחשים בצימר מאידך. מלונות אלה ממוקמים באזורים מבודדים וכפריים יותר. מלונות למשפחות, מלונות ידידותיים לילדים הם שונים לגמרי. אלה בתי מלון תוססים, בהם אין רגע דל והם מספקים לכולם תעסוקה, לגדולים ולקטנים כאחד. אלה מלונות גדולים בשטחם הנכונים להכיל כמות גדולה של אורחים.

מה מציעים בתי מלון ידידותיים לילדים?
בתי מלון ידידותיים לילדים מכילים צוות גדול של בית המלון שמטרתו היא הפעלה ובידור. המלון שם לו למטרה לאפשר חופשה מהנה לכל המשפחה. צוות הבידור הגדול שנמצא במקום על מנת להעסיק את הילדים מאפשר לכם, המבוגרים, לממש גם את הרצון שלכם לחופשה. בתי מלון מסוג זה מכילים משחקיה שבה מגוון רחב של משחקים ועיסוקים לילדים הקטנים, כמו ג'ימבורי, מתקנים ואף משחקים שקטים יותר כמו משחקי קופסה ואביזרים ליצירה, וגם עיסוקים לגדולים יותר כמו מחשבים ואינטרנט, פלייסטיישן, ווי ופרטים נוספים המעסיקים את הילדים הגדולים יותר ובני הנוער. בכל המקומות הללו נמצאים עובדים צעירים ובעלי גישה לילדים שכל תפקידם הוא לשמור על ילדיכם ולוודא שהם אכן נהנים. מעבר לכך, ישנו צוות הבידור אשר יפעיל את הילדים בבריכה עם מוזיקה, ריקודים ויצירת אווירה שמחה. באותו זמן תוכלו אתם לחמוק לבילוי לגדולים כמו קבלת טיפול או רחצה בג'קוזי שבמתחם הספא במלון.

הרבה אוכל
לילדים יש את השעות שלהם לרעב ואלה לא בהכרח השעות בהן מתקיימות הארוחות במלון. בתי מלון למשפחות מאפשרים חבילת הכל כלול שבה הילדים יוכלו למצוא נשנושים, בריאים יותר ובריאים פחות אך לפחות כאלה שישביעו את רעבונם, בפינות שונות ברחבי המלון ובשעות שונות במשך היום. כך גם תוכלו להיות שקטים גם מהבחינה הזאת. פעילויות באזור הבריכה כוללות גם קבלת שלוקים ומיני חטיפים מרעננים. ואם כבר בארוחות המסודרות אנו עוסקים, אין ספק כי ילדים קטנים אינם הפרטנרים לארוחה במסעדת פאר. בתי מלון אלה מודעים לכך ועובדי חדר האוכל מאורגנים היטב, נפשית וטכנית, לכל צרה שלא תבוא: צלחת שתיפול על הרצפה במרכז חדר האוכל, תכולת צלחת שתזלוג כמעט במלואה אל המפה, שתיה שנשפכת ועוד חוויות מסוג זה שאתם בוודאי רגילים אליהן בבית אך לא תרגישו בנוח שיקרו גם במהלך החופשה. אז אל דאגה. אתם לא לבד. קודם כל חדר האוכל יהיה גדוש באנשים כמוכם, כך שתוכלו לצפות במו עיניכם בתקלות שקורות אצל אחרים ותוכלו לראות באיזו מהירות וניסיון מגיבים לכך עובדי חדר האוכל.

היכן ניתן למצוא מלונות ידידותיים לילדים?
אם אתם מחפשים מלון בארץ שהוא ידידותי במיוחד לילדים יעדי החופשה העיקריים שלכם צריכים להיות אזורי התיירות המרכזיים כמו אילת כמובן, טבריה או הערים הגדולות. רשת מלונות פתאל היא דוגמה לרשת בתי מלון אשר חלק גדול מבתי המלון שבה מותאמים לילדים ולמשפחות, אפילו משפחות גדולות.

האם ניתן לראות במלון את מקום הבילוי המרכזי בחופשה?
באופן עקרוני כן. מלונות למשפחות המותאמים לילדים שמים לעצמם למטרה שתראו כמה שפחות צורך לצאת מכותלי המלון ולכן הם מציעים הפעלות רבות ומקומות בהם ילדים (אך לא רק הם) יכולים להעביר את הזמן בכיף מבלי לחוש שעמום. מלונות כאלה מכילים לא רק בריכה אלא פארק מים שלם אשר מהווה מקום נפלא לבלות בו מהבוקר עד הערב. כך גם מבחינת ארוחות. כמובן שאתם צריכים להחליט האם באתם למלון על מנת להתארח בו בלבד או שברצונכם לבקר באטרקציות נוספות מחוץ למלון ושגם הן יהוו חלק מהנופש שלכם. הדבר נמצא בידיים שלכם.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה