עמוד ראשי / סליידר / הבחירה שלי מנשא לתינוק של בייבי ביורן – BABYBJORN

הבחירה שלי מנשא לתינוק של בייבי ביורן – BABYBJORN

הכותבת:  מורן אייזנשטיין – Emush

מנשא לתינוק של בייבי ביורן אני זוכרת את הרגע הזה, קצת אחרי שהתחתנתי כולם מסביבי התחילו לשאול אותי שאלות, או פשוט לקבוע עובדות "יאללה תיכנסי להריון", או "מתי תכנסי להריון?" או "את לא בלחץ לילד?" ואז בעידוד הסביבה כמובן : ) נכנסתי להריון ואז התחילו שאלות חדשות "איזה חודש את?" "איפה את מתכוונת ללדת?" "בן או בת?" ואז ילדתי ושאלות חדשות גם כן נולדו יחד עם אריאלי שלי.."ילדת רגיל או קיסרי?", "את מניקה?", "הוא ישן כבר לילה שלם?" (כדאי שתשקרי שהוא קם כל שעה, נגד עין הרע) ושאלת השאלות "מתי את מתכננת ילד שני?", יש שלב שאת מבינה שכנראה ככה זה והשאלות תמיד יהיו חלק מחייך..

כשאנחנו הופכות לאימהות אין ספק שאנחנו מתמודדות עם דברים רבים מעבר לשאלות.. הלילות הראשונים, התעסקות של 24/7 סביב הבייבי, ישן מספיק, לא ישן מספיק, אכל מספיק, עשה פיפי, עשה קקי, גזים, בכי.. הבית שלנו נראה כמו מגרש משחקים ואנחנו מנסות להעסיק את התינוק בכל שטות אפשרית שהמוכרת שכנעה אותנו שאנחנו ממש חייבות, והרי אנחנו רוצות את הטוב ביותר לילד שלנו ושלא יחסר לו דבר, אז אנחנו קונות. כל זה קורה כשאת הופכת להיות אמא בפעם הראשונה.. בילד השני או בילדה השלישית את כבר עם יותר ניסיון, הבית כבר לא נראה כמו מגרש משחקים, ואף מוכרת לא תשכנע אותך שהבובה הזו היא הדבר הכי טוב שיקרה לתינוקת או התינוק בן היומיים שלך..

אז מתוך הניסיון שלי, אני רוצה להמליץ לך הפעם על אחד מהמוצרים ששימשו אותי עם אריאלי והתאומים, והיום משמשים את אחותי שילדה לא מזמן.. וזה מנשא לתינוק של בייבי ביורן (BABYBJORN) לפני שבחרתי את המנשא הזה, ניסיתי על עצמי מספר מנשאים מכל מיני סוגים אבל אף אחד מהם לא נתן לי את ההרגשה שהוא האחד.. ואז במקרה פגשתי איזו חברה שילדה והסתובבה עם מנשא לתינוק של בייבי ביורן והיא אמרה לי שאני חייבת לנסות אותו וגם נתנה לי הרצאה שלמה על המנשא ועל סקר שהיא עשתה לפני שקנתה ומה הדברים החשובים שאני צריכה לדעת על מנשאים.. מכאן הדרך לחנות הייתה קצרה, באתי-ניסיתי-קניתי : )

כשאריאלי נולד השתמשתי במנשא ועשינו יחד הליכות, הקניות בסופר היו הרבה יותר פשוטות, (הייתי משאירה את העגלה הגדולה בבית וכך היה לי גם מקום לקניות ברכב) ובכלל כיף שהידיים שלי היו חופשיות, שלא לדבר על זה שהוא כ"כ אהב להיות קרוב אלי ולהרגיש את חום הגוף ממש כמו ברחם, המנשא יצר עבורו תחושה של גבולות והגנה..וגם הלאה כשהתאומים נולדו זה לא תמיד היה פשוט להסתובב איתם ועם כל חמ"ל היציאה מהבית והמנשא היה פתרון נהדר.. אז כשזה מגיע למנשאים את התשובה שלי אתם כבר יודעים..

הנה חלק מהדברים החשובים שכדאי שגם את תדעי על מנשא לתינוק של בייבי ביורן:

1.) כשבוחרים מנשא לתינוקות, חשוב שמשקל הגוף של הילד יחולק באופן שווה ושעמוד השדרה שלו יזכה לתמיכה נכונה, לכן למיקום של מפרקי   הירכיים והרגליים במנשא ישנה חשיבות גבוהה
2.) המנשא קיבל אישור מהמכון הבינלאומי למפרק הירך. רופאים אורתופדים לילדים בחנו אותו בקפידה.
3.) המנשא מעניק תמיכה נכונה לראש של התינוק (ואף ניתן להתאים את התמיכה לראש)
4.) נשיאה במנשא מאפשרת לתינוק לפתח את שרירי הצוואר המכיוון שמפעם לפעם הם ירצו להציץ עלינו.
5.) המנשא מעניק לתינוק מרחב לנענע את הזרועות ולבעוט ברגליים ובו בזמן הוא נהנה מכך שהוא קרוב אלינו.
6.) ניתן להשתמש במנשא מגיל לידה (3.5 ק"ג) ובמנשאים החדשים ניתן לשאת את התינוק עד גיל 3 (15 ק"ג) גם מלפנים וגם על הגב.
7.) בטוח ובטיחותי ובו בזמן גם פשוט וקל לשימוש, תנסי בעצמך : )
8.) עשוי מחומרים איכותיים – נראה חדש גם אחרי שימוש ממושך, כך שישמש אותך גם בהמשך..

מוצרי בייבי ביורן משווקים ומיוצגים בלעדית בישראל על ידי בוגבו ישראל בע"מ
ניתן להשיג באולם התצוגה של בוגבו ישראל ברמת השרון – 035407999, ואצל המשווקים המורשים.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה