עמוד ראשי / אמהות / מפגשים של העצמה נשית ושינוי בחיים – עם מורן אייזנשטיין

מפגשים של העצמה נשית ושינוי בחיים – עם מורן אייזנשטיין

העצמה נשיתמכירה את זה שאת קמה בבוקר ומרגישה לבד? וגם כשאת מוקפת באנשים, ההרגשה הזו לא מרפה ממך? שכול מה שאת מנסה לעשות כדי ללכת קדימה לא עובד, את פשוט הולכת אחורה..כלום לא מסתדר כפי שחלמת בחייך.. ובתוך תוכך את מרגישה שמגיע לך יותר!

הזוגיות לא מסתדרת? העבודה מתסכלת? והחלום שיש לך בלב להיות ולעשות משהו אחר הולך ונעלם! את יודעת שיש לך הרבה מה לתת לעולם, ויש לעולם הרבה מה לתת לך, את פשוט לא יודעת איך.. או שאולי פשוט נקרא לילד בשמו: את פוחדת משינוי, "אין" לך את האומץ לעשות את הצעד!

ואני אומרת שהכול אפשרי! אין דבר כזה שמשהו לא יכול לקרות.. כול מה שאדם זקוק לו, אלו הם כלים נכונים, כדי לדעת איך לגרום לכול פיסה בחייך להיות הדבר הכי מושלם שיש! כדי לקום בבוקר ולהרגיש שאת אמיצה, שאת בוחרת את ההחלטות שלך, שאת יכולה להגשים כול חלום, שמגיע לך להיות מאושרת על אמת בזוגיות שלך, ושתקומי כול בוקר עם חיוך וסיפוק מהחיים שבחרת עבורך.

חיים פעם אחת, אין דרך אחרת חוץ מלחיות אותם כפי שאת מאמינה שמגיע לך.

אז הרבה נשים פונות אליי ומבקשות לעשות מפגשים קבוצתיים, מפגשי תמיכה והעצמה לנשים בלבד, מפגש שייתן להם את הכוח לקום על הרגליים, להיות חזקות בכול מובן בחייהן והנה זה קורה…מפגש איתי פעם בשבוע שיגרום לכן לשנות את חייכן מקצה לקצה ועל אני חותמת!

אחרי שלמדתי אימון אישי ושעזרתי לכול כך הרבה נשים לעשות מהפך, אני מרגישה שזו שליחות לתת לאחרים את מה שאני למדתי ולומדת כול יום בחיי, ללכת עם הלב ולבחור רק בדבר אחד אושר אמיתי!

המפגשים ייערכו ברשפון אחת לשבוע בשעות הערב, בקבוצה אינטימית וממוקדת! אז כול מי שמעוניינת לעשות שינוי בחייה זה הזמן!
לפרטים נוספים התקשרי: 054-569-0224

* למורן תעודת מגשרת ממכללת גומא ותעודת מאמנת אישית ממכללת יוזמות
.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה