עמוד ראשי / אופנה וטיפוח / נוגיתה – חזיות במידות גדולות – כל החזיות ב-179 ש"ח

נוגיתה – חזיות במידות גדולות – כל החזיות ב-179 ש"ח

כל החזיות 179 נוגיתה חזיות במידות גדולותשלום לכן קוראות יקרות, אני נגה. אני בת 30, רעיה לאלעד (32), אמא לאיתן (2.5) והבעלים של "נוגיתה – חזיות במידות גדולות".

לפני שלוש שנים וחצי, כשפתחתי את "נוגיתה", עשיתי את זה כי האמנתי שאני יכולה לחולל שינוי צרכני. המחירים של מוצרים בישראל יקרים מדי ולא תמיד יש סיבה לפער הזה ביננו לבין חו"ל (כן, יש כאן מלחמות, אבל מה הקשר למחיר חזייה?) ערכתי סקר שוק מקיף וגיליתי שאני יכולה לייבא מותגים איכותיים מאירופה ולמכור אותם בישראל בערך באותם המחירים שמוכרים אותם שם.

איך אני עושה את זה? – יזמתי קונספט ייחודי, שבו אני מוכרת בהתאמה אישית בבית הלקוחה וכך חוסכת ממנה מחיר נדל"ן לכל חזייה. ייבאתי את המותגים האלו ומזה כמה שנים שאני מצליחה לשמור על ההבטחה של חזיות איכותיות וצבעוניות, בטווח מידות ענק, ובמחיר נמוך, וכולנו (הלקוחות המיוחדות שלי ואני) מרוצות מהסיפור הזה.

אז מה השתנה?
בפעם האחרונה שהתקשרתי כדי להזמין עוד מלאי הודיעו לי מהמותג המרכזי שאיתו עבדתי כי יבואן חדש לקח בלעדיות על המותג ומעכשיו עלי לעבוד מולו. התקשרתי אל מספר הטלפון שנתנו לי ואחרי כמה שבועות של מרדפים, כאשר הוא ענה לי לטלפון, הוא הודיע לי שאני הולכת לשלם פי שניים ממחיר העלות לכל חזייה (עדיין לא ברור לי למה) ושאני חייבת להעלות את מחיר החזיות ללקוחות שלי מיד, אחרת הוא לא ימכור לי יותר את המותג. הוא גם ידע לנופף בכל פרטי עסקאות העבר שלי מול המותג הזה וקבע שאמנם המלאי שלי מכובד "אבל הוא ייגמר במוקדם או במאוחר".

אני ואלינהמה עושים במצב כזה? ההתלבטויות רבות ולא פשוטות. הרי פתחתי ביוזמה הייחודית שלי מתוך רצון להוביל שינוי חברתי והאמונה הזו נותרה בעינה! עבדתי קשה והצלחתי לייבא ולהפיץ מותגים במחירים הוגנים לכל הצדדים. הצלחתי לא לגבות 600 ש״ח לחזייה בשלושה צבעים בלבד עד מידה דאבל D רק כי זה מה שיש בכל החנויות. הצלחתי למכור במחיר מקסימום של 350 ש״ח חזיות במידות גדולות בזול, באיכות גבוהה, בשלל צבעים ודוגמאות עד מידה K(!).

עכשיו פתאום מספרים לי שרק בישראל צריך לשלם יותר? שאני חייבת להעלות מחירים אחרת לא יהיה לי יותר מלאי? אני לא מוכנה לתת יד להעלאת מחירים סתמית רק כי אפשר לקחת מכן יותר. ולכן החלטתי להוריד מחירים במטרה למכור את כל המלאי שיש לי מהמותג שבו מדובר. ולייבא מותגים חדשים, בהיצע מגוון, בשפע צבעים ודוגמאות, במידות גדולות, באיכות גבוהה והכי חשוב – במחיר הוגן! אני מכריזה על מכירה מיוחדת של כל החנות ב-179 ש״ח לחזייה! כל הדגמים, הצבעים והמידות עד גמר המלאי.

אתר: נוגיתה
פייסבוק: נוגיתה – חזיות במידות גדולות
לבירורים והזמנות: 050-9722745

נוגיתה

.

השאר תגובה

האימייל שלך לא יפורסם.

גלול למעלה